Skip To Content
Apžvalga

Combo Life

Combo Life

 
 

Naujasis Combo Life modelis buvo sukurtas atsižvelgiant į visus Jūsų poreikius: jis suteikia erdvę ir komfortą iki septyniems keleiviams, kartu įdiegiant praktiškas ir inovatyvias saugumo funkcijas. Be to, šis naujausias modelis išsiskiria pažangia be išmetamųjų teršalų e-technologija ir 100 % elektrine variklio sistema, kuri leidžia viena įkrova nuvažiuoti iki 343 km. Dabar galite mėgautis šeimos gyvenimu, nedarant jokių kompromisų. 

 

 

Galia: 81 kW / 110 AG

Kombinuotos degalų sąnaudos: 6,3 l/100 km

CO2 emisija:  142 g/km

 

Galia: 75 kW / 102 AG ar 96 kW / 131 AG

Kombinuotos degalų sąnaudos:  5,5 l - 5,6/100 km

CO2 emisija: 145-148 g/km

 

Galia: 100 kW ar 136 AG

Kombinuotos energijos sąnaudos:  18.1 - 18.8 l/100 km

Elektrinis nuotolis (WLTP): iki 340 km


Sukurta šiuolaikiniam gyvenimui
Judrus, erdvus, universalus ir puikiai organizuotas

Protingas, erdvus ir universalus 
Atraskite naujojo „Combo Life“ interjerą 

Universalumas
Maksimaliai padidinkite savo galimybes

 

Atraskite naujas vietas dėka naujojo Combo universalumo. Dėl protingo dizaino, užtikrinančio praktiškumą, erdvumą ir lankstumą, jis puikiai papildo jūsų šiuolaikišką aktyvų gyvenimo būdą.

Saugumo ir vairavimą palengvinančios sistemos
Technologijos, kurios apsaugo

 

Naujasis Combo yra pilnas inovatyvių funkcijų, kurios skirtos palengvinti vairavimą ir užtikrinti jūsų bei aplinkinių saugumą. Jame įmontuoti geriausi klasėje „IntelliLux®Matrix LED“ žibintai užtikrina puikią matomumą ir automatiškai prisitaiko, kad neakintų priešpriešinio eismo vairuotojų. Su 14 atskirų LED segmentų ir nauju dizainu, „IntelliLux®“ suteikia pasitikėjimą visomis sąlygomis!

Ryšys
Žinokite, kur važiuojate

 

Geriausios ryšio technologijos jums ir jūsų keleiviams.  Šalia naujojo Combo Life pramogų ir navigacijos sistemos, yra ir OpelConnect, leidžiantis greitai ir be streso pasiekti tikslą!