Skip To Content
Apžvalga

Mokka

Nuo 22 190 €

Ar jūs esate pasiruošę kitam, drąsiam Opel žingsniui į priekį? Tai švaraus dizaino, pritrenkiančio interjero ir aukščiausių technologijų kombinacija, taigi tikėkitės neįtikėtino. Naujoji Mokka jau čia tam, kad perrašytų taisykles ir vairavimą perkeltų į naują lygį

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą

Automobiliai sandėlyje

Peržiūrėkite turimus automobilius sandėlyje arba duokite užklausą jūsų pasirinktam modeliui

Automobiliai sandėlyje

Peržiūrėkite turimus automobilius sandėlyje arba duokite užklausą jūsų pasirinktam modeliui

Drįsk būti kitoks

Tai naujoji Mokka

Tyra galia

Naujas, standartus laužantis Mokka dizainas atverčia naują puslapį į Opel ateitį. Kiekviena linija žymi drąsą ir pasitikėjimą. Šis automobilis išsiskiria iš minios pasitikėjimu ir individualiu stiliumi, rodančiu jo vikrumą, kurį užtikrina dinamiški varikliai. Mokka GS Line paketą turintys modeliai dinamiškumą išreiškia ir vizualiai.

Drąsus stilius

Lipkite į Mokka ir persikelkite į kitą erdvę. Šis salonas kaip joks kitas atribos jus nuo bet kokio garso ir netvarkos. Supaprastinta interjero architektūra ir sklandžiai integruotos skaitmeninės funkcijos sukuria grynumo efektą, kuris jums leis atsipalaiduoti, susikoncentruoti į kelią ir mėgautis kelione.

Urbanistinė išvaizda

Naujoji Mokka yra aptakesnė ir kompaktiškesnė už ankstesnių kartų modelius, tačiau viduje ji tokia pat erdvi, tad puikiai atitinka visus miestietiško gyvenimo būdo poreikius. Tarp naujausių Mokka siūlometų technologijų - Intelli-Lux LED Matrix žibintai, išmaniausios pagalvinės vairavimo sistemos ir ergonomiškos sėdynės, kad važiuoti būtų patogu tiek miesto gatvėse, tiek už jo ribų.

Mažiau įprasta -  labiau Mokka

Ateitis yra elektrinė

Pasiruošę persijungti?

Norite sužinoti dar daugiau?