SKIP TO CONTENT
Apžvalga

Mokka

NUO 22 190 €

Ar jūs esate pasiruošę kitam, drąsiam Opel žingsniui į priekį? Tai švaraus dizaino, pritrenkiančio interjero ir aukščiausių technologijų kombinacija, taigi tikėkitės neįtikėtino. Naujoji Mokka jau čia tam, kad perrašytų taisykles ir vairavimą perkeltų į naują lygį.

Apžiūrèkite gyvai
ATSTOVYBÈS PAIEŠKA
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą

DRĮSK BŪTI KITOKS.

TAI NAUJOJI MOKKA.

TYRA GALIA.

Naujas, standartus laužantis Mokka dizainas atverčia naują puslapį į Opel ateitį. Kiekviena linija žymi drąsą ir pasitikėjimą. Šis automobilis išsiskiria iš minios pasitikėjimu ir individualiu stiliumi, rodančiu jo vikrumą, kurį užtikrina dinamiški varikliai. Mokka GS Line paketą turintys modeliai dinamiškumą išreiškia ir vizualiai.

DRĄSUS STILIUS.

Lipkite į Mokka ir persikelkite į kitą erdvę. Šis salonas kaip joks kitas atribos jus nuo bet kokio garso ir netvarkos. Supaprastinta interjero architektūra ir sklandžiai integruotos skaitmeninės funkcijos sukuria grynumo efektą, kuris jums leis atsipalaiduoti, susikoncentruoti į kelią ir mėgautis kelione.

URBANISTINĖ IŠVAIZDA.

Naujoji Mokka yra aptakesnė ir kompaktiškesnė už ankstesnių kartų modelius, tačiau viduje ji tokia pat erdvi, tad puikiai atitinka visus miestietiško gyvenimo būdo poreikius. Tarp naujausių Mokka siūlometų technologijų - Intelli-Lux LED Matrix žibintai, išmaniausios pagalvinės vairavimo sistemos ir ergonomiškos sėdynės, kad važiuoti būtų patogu tiek miesto gatvėse, tiek už jo ribų.

MAŽIAU ĮPRASTA -  LABIAU MOKKA.

ATEITIS YRA ELEKTRINĖ.

Pasiruošę persijungti?

NORITE SUŽINOTI DAR DAUGIAU?