Skip To Content
Apžvalga
Combo Cargo
Tvirtas, itin praktiškas ir itin universalus naujasis Combo lengvai veža ir žmones, ir krovinius. Tai puikus Jūsų verslo partneris. 

3.4 m
Didžiausias krovinio ilgis 
4.4 m3
Didžiausias krovinio tūris 
1000 kg
Didžiausia naudingoji apkrova 

Novatoriškai universalus

 

Naujasis Combo pasižymi sumaniu dizainu, todėl jis yra kompaktiškas, tačiau kartu erdvus ir kupinas novatoriškų sprendimų. Dėl to dirbti bus patogiau ir efektyviau. Tai naudinga Jūsų darbo eigai ir jo rezultatams.


Ateitis yra elektrinė

 

Švari energija lemia puikius rezultatus! Atraskite naująjį Combo Electric. Šis naujoviškas furgonas užtikrina našumą be kompromisų. Ar esate pasiruošę pokyčiams?


Išorės ir vidaus dizainas
Savybės ir patogumas

 

Išorės dizainas nepalieka menkiausių abejonių, jog tai Opel, o naujojo Combo interjeras užtikrina maksimalų komfortą, ergonomiką ir erdvę.

 

Susipažinkite su tikru daugiafunkciniu automobiliu, pasižyminčiu dideliu moduliškumu ir išmaniosiomis funkcijomis, padedančiomis atlikti kasdienius darbus.

Universalumas
Jūsų daugiafunkcis įrankis

 

Pritaikykite savo naująjį Combo. Tai yra puikus vokiškas įrankis Jūsų kasdieniam darbui: du skirtingi kėbulo ilgiai ir stiliai bei daugybė išmanių sprendimų, leidžiančių padidinti interjero pritaikomumą.

 

Daugiau pritaikomumo – geresni rezultatai.

Kroviniai
Tinka vežti įvairius kroviniu

 

Jūsų patikimas partneris kiekvienai užduočiai atlikti: naujasis Combo pasižymi geriausiais savo klasėje krovinių skyriaus matmenimis, o papildomų privalumų suteikia tokios išmaniosios funkcijos kaip „Flex Cargo“ krovinio gabenimo atvartas.

 

Įspūdingas maksimalus krovinio ilgis siekia iki 3 440 mm2, todėl šis furgonas yra kompaktiškas iš išorės, bet labai erdvus viduje. (i) Matmenys gali skirtis priklausomai nuo konfigūracijos. Maksimalus krovinio ilgis – 3090 mm standartinėje Combo važiuoklės bazėje, 3440 mm – ilgojoje Combo XL važiuoklės bazėje su atidarytu pertvarų liuku ir nulenkta (-omis) keleivio sėdyne (-ėmis). 

 

 

Jungiamumas
Sužinokite apie parinktis

 

Su naujuoju Combo kiekvieną kartą važiuosite efektyviai. Šiuolaikinė elektrinė pavara, navigacijos sistemos galimybės ir „OpelConnect“ paslaugos užtikrins, kad Jūsų komandos kelionės būtų saugios.

Saugumas ir pagalba vairuotojams
Svarbiausia saugumas

 

Jauskitės saugesni: naujajame Opel Combo sumontuoti geriausi savo klasėje „IntelliLux® Matrix LED“ (i) Papildoma įranga   priekiniai žibintai, kurie užtikrina optimalų matomumą ir automatiškai prisitaiko, kad neakintų priešais atvažiuojančių vairuotojų. Su 14 atskirų LED segmentų ir nauju dizainu, „IntelliLux®“ suteikia Jums pasitikėjimo bet kokiomis sąlygomis!

 

Žmonės, furgonas, kroviniai. Apsaugokite juos visus naudodami pažangias funkcijas, kurios padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir palengvina vairavimą. Galite sutelkti dėmesį į tai, kas iš tiesų svarbu - į Jūsų verslą!

Vairavimo efektyvumas
Skatina Jūsų verslą judėti pirmyn

 

Maksimaliai išnaudokite naujojo Combo galimybes dėl itin efektyvių ir galingų variklių bei pasirinktos transmisijos.

 

Nesvarbu, ar važiuojate pas klientą kaimynystėje, norite nuvažiuoti kuo toliau, ar Jums reikia maksimalaus našumo vežant didelius krovinius – Jūsų Combo atliks savo darbą iki galo.

„Opel+“ priedai ir dar daugiau
Optimizuokite dar labiau

 

Siūlome platų priedų asortimentą – nuo stogo bagažinės iki vilkimo kablio – kad galėtumėte dar labiau pritaikyti savo naująjį Combo asmeniniams ir profesiniams poreikiams.