Skip To Content
Apžvalga
Movano

 

Naujasis Movano pasižymi pripažinta Opel surinkimo kokybe ir praktiškumu, tačiau dabar jis dar labiau patobulintas naudingosios apkrovos galimybėmis, atnaujintu profesionaliu dizainu ir pagerintomis pagalbinėmis vairavimo funkcijomis. Tai puikus vokiškas įrankis kiekvienai transportavimo užduočiai atlikti, sukurtas siekiant maksimaliai padidinti efektyvumą ir sumažinti eksploatacines išlaidas.


UIki 2 t

 

Maksimali naudingoji apkrova ir vilkimo galia iki 3 t 

17 m3

 

Didžiausia krovinio talpa: furgonas

(telpa 5 europinio standarto padėklai) 

4 ilgiai  /  3 aukščiai

 

Panel Van (3 ilgiai / 3 aukščiai), Crew Van,

Chassis Cab (4 ilgiai), Crew Cab, Chassis Cowl ir

Platform Cab su daugybe variantų ir modifikacijų


Joks darbas nėra per didelis

 

Kad ir koks būtų Jūsų profesinis iššūkis, didžiausias Opel komercinis furgonas yra pasirengęs jį įvykdyti. Apžiūrėkite naująjį Movano ir jo įvairiapusę modelių gamą, išmanius interjero sprendimus, efektyvias jėgaines ir dar daugiau.

Ateitis yra elektrinė

 

Susipažinkite su naujuoju Movano ir plačia jo variantų gama. Šis furgonas su universaliu interjeru, didele keliamąja galia ir patikima baterija yra pasirengęs padėti Jums atlikti beveik bet kokį darbą. Ar esate pasirengę pokyčiams?

 

 

 

 


Universalumas
Movano susitvarko su kiekviena užduotimi
 
Pritaikykite naująjį Movano savo profesiniams poreikiams. Galimi įvairūs kėbulo variantai (4 ilgiai / 3 aukščiai), todėl pritaikomos funkcijos suteikia Jums galimybę teikti aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams.
 
Patirkite efektyvų darbą ir pasiekite geriausių rezultatų su galingu furgonu, kuris sukurtas Jums.
Kroviniai
Pervežkite viską

 

Dėl naudingosios apkrovos ir matmenų bei daugybės praktinių sprendimų naujasis Movano pirmauja krovinių pervežimo srityje, todėl yra idealus sprendimas įvairioms užduotims atlikti.

Jungiamumas
Žinokite, kur važiuojate

 

Su naujuoju Movano kiekvieną kartą važiuosite efektyviai. Taip yra ne tik dėl ekonomiškų dyzelinių variklių, bet ir dėl pažangių ryšio ir navigacijos galimybių.

 

Palengvinkite savo darbo dieną naudodami pažangiausias informacijos ir pramogų technologijas ir optimalų maršruto planavimą.

Universalus salonas
Dirbkite iš bet kurios vietos

 

Daugiau nebereikės laikyti nešiojamojo kompiuterio sėdint prie vairo. Paverskite savo naująjį Movano tikru biuru ant ratų ir perkelkite savo verslą į naują produktyvumo lygį.

Vairavimo efektyvumas
Profesionali galia

 

Maksimaliai išnaudokite savo verslo potencialą: naujasis Movano su patikimu 2,2 l dyzeliniu varikliu pakyla į aukštesnį konkurencingumo lygį. Be to, galėsite mėgautis veržlia vairavimo dinamika ir mažesnėmis naudojimosi išlaidomis.

Saugumas ir pagalba vairuotojams
Svarbiausia saugumas

 

Užtikrinkite savo ir savo komandos saugumą, naudodami pažangias funkcijas, skirtas išvengti nelaimingų atsitikimų ir palengvinti vairavimą. Be įvairių naudingų pagalbos vairuotojui sistemų, naujajame Opel Movano taip pat galima pasirinkti LED priekinius žibintus.

 

Jie ne tik suteikia Jūsų furgonui geresnę išvaizdą, bet dar svarbiau yra tai, kad, palyginti su standartiniais halogeniniais priekiniais žibintais, jie apšvietimą pagerina 30 %.

Opel+ priedai ir dar daugiau
Optimizuokite dar labiau

 

Siūlome platų priedų asortimentą – nuo stogo bagažinės iki vilkimo kablio – kad galėtumėte dar labiau pritaikyti naująjį Movano savo profesiniams poreikiams. Sužinokite, kokia įranga geriausiai tinka Jūsų darbui.