Skip To Content
Apžvalga
Vivaro

 

Atlikite darbą efektyviai ir profesionaliai. Lanksčiai pritaikomos sėdynės ir pažangiosios jungiamumo technologijos suteikia komforto ir patogumo, o didelė krovinių erdvė ir didelė naudingoji apkrova prisideda prie produktyvumo. Naujasis Vivaro yra itin pajėgus ir universalus automobilis, todėl idealiai tinka beveik bet kokio tipo verslui.


m3
Didžiausias krovinio ilgis
6.6 m3
Didžiausias krovinio tūris
1,400 kg
Didžiausia apkrova

Jūsų furgonas yra geriausias Jūsų įrankis

 

Naujasis Vivaro pasiruošęs bet kokiam iššūkiui! Jį galima įsigyti įvairių dydžių ir vidaus variantų, įskaitant „FlexCargo®“, kad jis atitiktų individualius Jūsų verslo poreikius.


Ateitis yra elektrinė

 

Susipažinkite su naujuoju Vivaro Electric. Našumas be kompromisų. Ar esate pasiruošę pokyčiams?


Universalumas
Raskite idealiai tinkantį variantą

 

Suasmeninkite furgoną pagal savo profesinius poreikius: naujasis Vivaro gali būti įvairių ilgių ir stilių su funkcijomis, leidžiančiomis patenkinti Jūsų verslo poreikius. Pasakykite „Taip“ didesniam pritaikomumui ir geresniems rezultatams!

Kroviniai
Sumanus krovinių vežimas

 

Įspūdingų gabaritų naujasis Vivaro pasižymi unikaliomis krovinių gabenimo galimybėmis dėl tokių išmaniųjų funkcijų kaip „FlexCargo®“, dvigubų stumdomų durų ir laisvų rankų įrangos. Dėl to Jūsų darbas tampa dar efektyvesnis ir lengvesnis.

Jungiamumas
Žinokite, kur važiuojate

 

Su naujuoju Vivaro kiekvieną kartą važiuosite efektyviai. Efektyvūs, galingi varikliai, navigacijos sistema ir OpelConnect paslaugos padės Jums ir Jūsų komandai saugiai judėti pirmyn.

Mobilusis biuras
Dirbkite, kad ir kur būtumėte

 

Daugiau nebereikės laikyti nešiojamojo kompiuterio ant kelių sėdint prie vairo. Paverskite savo naująjį Vivaro tikru biuru ant ratų ir perkelkite savo verslą į naują produktyvumo lygį.

Saugumas ir pagalbos vairuojant
Svarbiausia saugumas

 

Jūsų žmonės, furgonas ir kroviniai – visi nusipelno saugumo. Pažangios naujojo Vivaro funkcijos padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir palengvina vairavimą, todėl Jūsų verslas veikia ne tik geriau, bet ir saugiau.

Vairavimo efektyvumas
Skatina Jūsų verslą judėti pirmyn

 

Išnaudokite visas naujojo Vivaro galimybes dėl itin efektyvių, galingų variklių ir transmisijų pasirinkimo.

 

Nesvarbu, ar važiuojate pas klientą kaimynystėje, turite įveikti didelius atstumus, ar reikia maksimalaus našumo vežant sunkius krovinius, Jūsų Vivaro atliks savo darbą su kaupu.

Opel+ priedai ir dar daugiau
Optimizuokite dar labiau

 

Siūlome platų priedų asortimentą – nuo stogo bagažinės iki vilkimo kablio – kad galėtumėte dar labiau pritaikyti naująjį Vivaro savo profesiniams poreikiams. Sužinokite, kokia įranga geriausiai tinka Jūsų darbui.