Skip To Content
Remontas

„Opel“ remontas

Atsitiktiniai ir netikėti gedimai yra beveik neišvengiami eksploatuojant bet kurį automobilį, tačiau dėl to nereiktų rūpintis, nes „Opel“ servisų tinkle užtikrinama visapusė pagalba ir patrauklios paslaugų kainos.

Kvalifikuotas stiklų remontas prieinamomis kainomis

Priekinis stiklas gali būti sugadintas labai greitai – paprastas akmenėlis kartais padaro didžiulės žalos. Tačiau šiandien, kai naudojamas ištobulintas modernus beskeveldris stiklas, įskilus jį ne visada būtina keisti. Sumokant tik nedidelę dalį viso stiklo keitimo kainos jį dažnai galima sutaisyti naudojant specialias dervas.

 

Priklausomai nuo sugadinimo ir ar seniai jis padarytas, efektyviai sutaisyti nekeičiant priekinio stiklo galima daugeliu atvejų. Pasinaudokite kvalifikuotomis stiklų taisymo paslaugomis „Opel“ įgaliotoje remonto bendrovėje už padorią kainą.

 

 

Viena kaina

„Opel“ įgaliotos remonto bendrovės siūlo kvalifikuoto ir kokybiško remonto paslaugą, kurią teikia visiškai apmokyti „Opel“ technikai, o jūs mokate vieną kainą (už darbus ir medžiagas). Galutinė mokama suma priklauso nuo sugadinimo, pažeisto stiklo ploto ir jūsų draudimo apsaugos.

 

Įsidėmėkite: daugeliu atvejų automobilio draudimas padengia visas arba dalį remonto išlaidų.

 

Nuo menkų įbrėžimų iki didelių draudiminių įvykių

Išlaikykite savąjį „Opel“ tarsi naują į pagalbą pasitelkdami specialistus: „Opel“ įgaliota remonto bendrovė turi specialių priemonių ir žinių, taiko naujausias remonto technologijas ir naudoja originalias „Opel“ atsargines dalis – visa tai padeda užtikrinti, kad jums grąžintas automobilis atrodys taip, lyg avarijos nė nebuvo.

 

Tik naudojant originalias „Opel“ atsargines dalis, montuojamas visiškai kvalifikuotų mūsų technikų, galima užtikrinti, kad jūsų automobilio garantija ir toliau galios, o jūs būsite ramūs ir tikri dėl kokybiškai atlikto remonto.

 

Nemokami komerciniai pasiūlymai, teisingos kainos

„Opel“ įgaliota remonto bendrovė gali jums pateikti komercinį pasiūlymą šiems, konkurencingomis kainomis atliekamiems, darbams:
 

 • Įlenkimų ir įbrėžimų pašalinimas
 • Priekinio stiklo taisymas, keitimas
 • Antikorozinis apdorojimas
 • Remontas po draudiminių įvykių
 • Kosmetinis remontas
   

Užsukite ir paprašykite paruošti jūsų neįpareigojantį nemokamą komercinį pasiūlymą ir sužinokite apie „Opel“ įgaliotos remonto bendrovės siūlomas paslaugas.

 

Aukštos kokybės originalios „Opel“ atsarginės dalys

Nesvarbu, kiek nuvažiuojate savo automobiliu, jūs žinote, kad po tam tikro laiko susidėvi įvairios dalys, kurias galiausiai prireikia pakeisti. Jūs galite būti tikri, jog originalių atsarginių dalių gamintojas pateikia geriausius produktus.

 

 

Originalios „Opel“ atsarginės dalys

 • Nuolatos aukšta kokybė
 • Geriausiai tinka (greičiau montuojama, nėra išlaidų perdirbimui)
 • Visiškai patikrintos funkcionalumo ir saugos atžvilgiu
 • Puikios tiekimo galimybės (greitas pakeitimas)
 • Geriausia vertė už teisingą kainą

 

Pasirinkite Opel atstovą