Skip To Content
Slapukų politika

Slapukų politika

Šiame puslapyje aiškinama, kas yra slapukai ir kaip jie naudojami mūsų interneto svetainėse. Taip pat nurodoma, kaip slapukus valdyti ir pašalinti.

2. Kam naudojame slapukus?

Slapukus naudojame toliau nurodytais tikslais.

1. Anoniminiai analitiniai slapukai

Mūsų naudojami analitiniai slapukai saugo anoniminę informaciją apie tai, kokiuose tinklalapiuose žmonės lankosi, kiek laiko praleidžia svetainėje, kaip į ją pateko ir ką joje spaudžia. Šių slapukų teikiama informacija leidžia išanalizuoti mūsų lankytojų profilį, užtikrinti, kad mūsų interneto svetainės patenkintų jūsų poreikius, ir nustatyti, kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Anoniminiai analitiniai slapukai nerenka ir nesaugo jūsų asmens duomenų (pvz., vardo, pavardės ar adreso), taigi ši informacija negali būti naudojama jums atpažinti. Tačiau naudotojui internetu užsisakius bandomąjį važiavimą, galime susieti kelionei įvestus asmens duomenis su analitiniais slapukais ir palyginti gautą informaciją su mūsų naujų transporto priemonių klientų duomenų baze, kad geriau suprastume naujų klientų užsisakymo internetu eigą. Taip galime optimizuoti pasiūlymą klientui. Net ir tokiu atveju nesidalysime gauta informacija su trečiosiomis šalimis.

 

2. Klientų klausimynai

Jūsų nuomonė mums labai svarbi, todėl kartais prašome pateikti atsiliepimų apie mūsų interneto svetaines atliekant internetinę apklausą. Čia slapukai naudojami tam, kad negautumėte pakartotinių kvietimų dalyvauti.

 

3. Trečiųjų šalių slapukai

Dauguma kitose interneto svetainėse matomos „Opel“ reklamos priklauso trečiosioms šalims. Tokiais atvejais naudojami anoniminiai slapukai, stebintys, kiek žmonių pamatė konkretų skelbimą ir kaip dažnai. Visa šių slapukų surinkta informacija gali būti naudojama skelbimams kitose interneto svetainėse pritaikyti. Kadangi šie skelbimai nėra „Opel“ svetainėse, negalime nuskaityti ar parašyti naudojamų slapukų.

 

„Opel“naudoja kitus trečiųjų šalių slapukus klientų lankymuisi „Stellantis Auto SAS“ įmonių grupei priklausančiose interneto svetainėse ir reklamjuostėms analizuoti. Šiuos slapukus siunčia „Opel“ arba jos techninių paslaugų teikėjai, siekdami įvertinti, kas peržiūri mūsų svetainės turinį ir skiltis, įvertinti šiuos asmenis ir gerinti turinio ir kategorijų organizavimą. Šie slapukai taip pat aptinka navigacijos problemas ir leidžia palengvinti naudojimąsi paslaugomis. Jie seka tik anoniminius statistinius duomenis bei apsilankymų skaičių ir neįrašo asmens duomenų. Šie slapukai taip pat naudojami pritaikyti „Stellantis Auto SAS“ įmonių grupei priklausančiai interneto svetainei bei kitoms svetainėms ir reklamjuostėms prie jūsų parinkčių. Slapukai galioja ne ilgiau nei 90 dienų.

 

 

3. Kaip tvarkyti slapukus?

Leidžiant jūsų naršyklės nuostatoms, daugelis svetainių siunčia slapukus į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną. Tačiau galite tai pakeisti. Kaip tai padaryti, priklauso nuo naršyklės, nors dažniausiai nuostatas rasite parinkčių arba nuostatų skirtukuose.

 

Optimaliam „Opel“ svetainės veikimui primygtinai rekomenduojame palikti slapukus įjungtus. „Opel“ ir trečiųjų šalių naudojami slapukai.

 

 

Šioje svetainėje galime naudoti šių kategorijų slapukus:

Turinio slapukai

Rinkodaros slapukai

Socialinės žiniasklaidos slapukai

Taikymo / našumo / stebėjimo slapukai

 

 

Seanso slapukai yra laikini slapukai, kurie saugomi jūsų naršyklės slapukų faile, kol baigsite naršyklės seansą.

Nuolatiniai slapukai jūsų naršyklės slapukų faile išlieka ilgesnį laiką. Šis laikotarpis priklauso nuo jūsų interneto naršyklės nustatymų pasirinkimo. Nuolatiniai slapukai leidžia perduoti informaciją žiniatinklio serveriui kiekvieną kartą, kai kas nors apsilanko svetainėje.

Turinio slapukai leidžia mūsų vartotojams naršyti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis. Šių slapukų mūsų sistemose išjungti negalima. Pavyzdžiui, be šių slapukų prisijungti neįmanoma.

Turinio slapukus naudojame šiais tikslais:

Užtikrinti, kad svetainės funkcijos būtų tinkamai vykdomos,

Leidžia mums saugoti informaciją apie formą, kurią galbūt užpildėte mūsų svetainėje arba produktus, paslaugas ar informaciją, kurią pasirinkote mūsų svetainėje

Leidžia jums pasiekti savo asmenines sritis mūsų svetainėje

Tinkinkite svetainės išvaizdą pagal savo pageidavimus (kalbą, formatą ir kt.)

Prisijungdami įgyvendinkite saugumo priemones

 

Galite nustatyti savo naršyklę blokuoti šiuos slapukus arba įspėti jus apie juos, tačiau jums gali kilti sunkumų prisijungiant prie svetainės ar jos paslaugų.

 

Kokių tipų slapukai naudojami šioje svetainėje ir kokiais tikslais? (įrankiai)

 

Įrankis: Google Analytics

Surinkti duomenys: „Google Analytics“ identifikuoja kiekvieną svetainės vartotoją ir įrašo tokius duomenis kaip seanso trukmė ir peržiūrėti puslapiai. Profiliavimui naudojami asmens duomenys gali būti susieti su kitais duomenimis, gautais iš „Google“ paslaugų, ir gali būti tvarkomi arba saugomi už Europos Sąjungos ribų, įskaitant JAV.

 

Tikslas: „Google Analytics“ naudoja šiuos slapukus mūsų platformos našumui įvertinti.

Privatumo pareiškimas: https://www.google.com/policies/privacy/ 

Atšaukti sutikimą: https://www.google.com/policies/privacy/ 

 

Priemonė: iPerceptions

Surinkti duomenys: renka tokius duomenis kaip IP adresai, žiniatinklio naršyklės, tinklo operatoriai, operacinės sistemos, mobilieji įrenginiai ir informacija apie puslapius, iš kurių buvo pasiekiamos mūsų svetainės.

Tikslas: naudojamas puslapiams optimizuoti pagal naudojimą

Privatumo pareiškimas: privacy@iperceptions.com

Atsisakyti: http://optout.networkadvertising.org/?c=1#!/

 

Įrankis: signalas

Surinkti duomenys: šie internetinės reklamos stebėjimo slapukai rodo atitinkamas internetines reklamas pagal turinį, kurį peržiūrėjote ir spustelėjote bei svetaines, kuriose lankėtės iš mūsų.

Tikslas: ši informacija naudojama kaip slapyvardžiai, kad būtų galima pritaikyti internetinės reklamos pranešimus ir patirtį pagal vartotojo pageidavimus.

Privatumo pareiškimas: https://www.signal.co/privacy-policy/

Atšaukti sutikimą: https://privacy.signal.co/opt-out.html

 

Įrankis: Google Tag Manager

Surinkti duomenys: „Opel“ šiai svetainei tvarkyti naudoja „Google“ žymų tvarkyklę.

 

Tikslas: „Google“ žymų tvarkyklė perduoda duomenis

Privatumo pareiškimas: https://www.google.com/policies/privacy

Atšaukti sutikimą: https://www.google.com/policies/privacy

 

Įrankis: sophus3

Surinkti duomenys: renka informaciją apie žmonių elgesį mūsų svetainėse. Jei ko nors paklausite, mes panaudosime jūsų informaciją, kad galėtume jums atsakyti.

 

Tikslas: palaiko tiesioginio pokalbio funkciją

Privatumo pareiškimas: https://www.sophus3.com/services-privacy-policy/

Atsisakymas: http://web.auto.sophus3.com/s3optout.html

 

Įrankis: AddThis

Surinkta informacija: automatiškai renka tokius duomenis kaip IP adresai, interneto naršyklės, tinklo tiekėjai, operacinės sistemos, mobilieji įrenginiai.

 

Tikslas: rodyti tinkintus skelbimus pagal apsilankymus internete ir paspaudimus.

Privatumo pareiškimas: http://www.addthis.com/privacy

Atšaukti sutikimą: http://www.addthis.com/privacy/opt-out

 

Įrankis: Matomo

Surinkta informacija: identifikuoti svetainių lankytojus. Matomo nenaudoja trečiųjų šalių slapukų.

 

Tikslas: rinkti ir analizuoti duomenis, siekiant geresnės rinkodaros patirties teikiant patrauklią rinkodarą.

Privatumo pareiškimas: hello@matomo.org

Atšaukti sutikimą: https://piwikpro.de/opt-out/

 

Įrankis: BlueKai

Renkama informacija: gali būti renkami tiek neprisijungus, tiek prisijungus asmens duomenys, kurie gali tiesiogiai arba netiesiogiai identifikuoti asmenį.

Tikslas: Asmens duomenys naudojami „Oracle“ rinkodaros ir debesijos paslaugų klientų labui, kad jie galėtų pasiūlyti jums savo produktus ir paslaugas. Taip pat tobulinti Oracle produktus ir paslaugas.

 

Privatumo pareiškimas: https://www.oracle.com/legal/privacy/

Atšaukti sutikimą: https://www.oracle.com/legal/privacy/privacy-choices.html#iba

 

Įrankis: Giosg

Surinkti duomenys: renka informaciją apie žmonių elgesį mūsų svetainėse ir nesuasmenintus duomenis, kurių negalima naudoti norint nustatyti, kas esate, pavyzdžiui, šalis, IP adresas, operacinė sistema, žiniatinklio naršyklė ir įrenginys.

Paskirtis: palaiko pokalbių funkciją.

 

Privatumo pareiškimas: https://www.giosg.com/privacy-policy

Atšaukti sutikimą: support@giosg.com

 

Įrankis: „Hubspot“.

Surinkti duomenys: renka informaciją apie žmonių elgesį mūsų svetainėse ir nesuasmenintus duomenis, kurių negalima naudoti norint nustatyti, kas esate, pavyzdžiui, šalis, IP adresas, operacinė sistema, žiniatinklio naršyklė ir įrenginys.

Tikslas: naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad analizuotume svetainės naudojimą, nukreiptume reklamą ir rinkodarą.

 

Privatumo pareiškimas: https://legal.hubspot.com/privacy-policy

Atšaukti sutikimą: privacy@hubspot.com

 

5. Rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos sekimo slapukai

Rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos slapukai, įskaitant pakartotinio taikymo slapukus, leidžia vartotojams pateikti įdomesnių pasiūlymų. Peradresavimo slapukai saugomi vartotojo įrenginyje naršyklės seansų metu. Jie leidžia mums reklamuoti savo produktus partnerių svetainėse ir socialiniuose tinkluose vartotojams, kurie domisi mūsų produktais.

 

Mes naudojame rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos slapukus:

Rodyti suasmenintus skelbimus, atitinkančius jūsų poreikius

Kontaktinio tinklo kūrimas naudojant reklamą, siekiant sukurti naujų kontaktų

Analizuoti mūsų svetainės naudojimą aktyviai reklamai

 

Mūsų Opel.lt svetainėje naudojamų rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos slapukų aprašymą rasite žemiau:

 

Įrankis: Google Ads

Surinkta informacija: šie stebėjimo slapukai rodo atitinkamus internetinius skelbimus pagal tai, ką peržiūrėjote ir spustelėjote bei kuriuose mūsų svetainių puslapiuose lankėtės.

Tikslas: ši informacija naudojama su slapyvardžiu reklaminiams pranešimams ir naudotojų potyriams pritaikyti pagal vartotojo pageidavimus.

 

Privatumo pranešimas: https://www.google.com/policies/privacy/

Atšaukti sutikimą: https://www.google.com/policies/privacy/

 

 

Įrankis: Google DoubleClick

Surinkta informacija: šie stebėjimo slapukai rodo atitinkamus internetinius skelbimus pagal tai, ką peržiūrėjote ir spustelėjote bei kuriuose mūsų svetainių puslapiuose lankėtės.

Tikslas: ši informacija naudojama su slapyvardžiu reklaminiams pranešimams ir naudotojų potyriams pritaikyti pagal vartotojo pageidavimus.

 

Privatumo pranešimas: https://www.google.com/policies/privacy

Atšaukti sutikimą: https://www.google.com/policies/privacy/

 

 

 

Įrankis: Facebook Pixel

Surinkta informacija: šie stebėjimo slapukai rodo atitinkamus internetinius skelbimus pagal tai, ką peržiūrėjote ir spustelėjote bei kuriuose mūsų svetainių puslapiuose lankėtės.

Tikslas: ši informacija naudojama su slapyvardžiu reklaminiams pranešimams ir naudotojų potyriams pritaikyti pagal vartotojo pageidavimus.

 

Privatumo pranešimas: https://www.facebook.com/policy.php

Atšaukti sutikimą: https://www.facebook.com/policies/cookies/

 

 

 

Įrankis: Bing

Surinkta informacija: šie stebėjimo slapukai rodo atitinkamus internetinius skelbimus pagal tai, ką peržiūrėjote ir spustelėjote bei kuriuose mūsų svetainių puslapiuose lankėtės.

Tikslas: ši informacija naudojama su slapyvardžiu reklaminiams pranešimams ir naudotojų potyriams pritaikyti pagal vartotojo pageidavimus.

 

Privatumo pareiškimas: https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement

Atšaukti sutikimą: https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement

 

 

 

Įrankis: Twitter

Surinkta informacija: šie internetinės reklamos stebėjimo slapukai rodo atitinkamą internetinę reklamą pagal tai, ką peržiūrėjote ir spustelėjote, ir į svetainės puslapius, kuriuose lankėtės.

Tikslas: ši informacija naudojama norint pritaikyti internetinės reklamos pranešimus ir patirtį pagal vartotojo nuostatas naudojant slapyvardžius.

 

Privatumo pranešimas: https://twitter.com/en/privacy

Atšaukti sutikimą: https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies

 

 

 

Įrankis: LinkedIn

Surinkta informacija: šie internetinės reklamos stebėjimo slapukai rodo atitinkamą internetinę reklamą pagal tai, ką peržiūrėjote ir spustelėjote, ir į svetainės puslapius, kuriuose lankėtės.

Tikslas: ši informacija naudojama norint pritaikyti internetinės reklamos pranešimus ir patirtį pagal vartotojo nuostatas naudojant slapyvardžius.

 

Privatumo pranešimas: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy

Atšaukti sutikimą: https://www.linkedin.com/legal/cookie-policy

 

 

 

Įrankis: „Netmining“

Surinkta informacija: Asmeninė informacija, kuri jus identifikuoja, kad galėtume suteikti jums pritaikytas paslaugas, pavyzdžiui, užregistruoti jus į renginį. Informacija renkama tik iš jūsų pateiktų duomenų. Nesuasmeninta informacija, kurios negalima nustatyti iš to, kas esate, pvz., šalis, IP adresas, operacinė sistema, interneto naršyklė. Informacija taip pat renkama iš kitų slapukų ir žiniatinklio signalų bei kitų technologijų, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį.

 

Tikslas: „Netmining“ yra tiekėjas, gerinantis tikslines peržiūras, perpardavimą ir vaizdo įrašus. Profiliavimo mašina, kuri supranta individualius interesus ir pirkimo susidomėjimą, leidžia „Netmining“ pasiūlyti įdomią ir individualizuotą rinkodarą savo klientams.

 

Privatumo pranešimas: privacy@ignitionone.com

Atšaukti sutikimą: https://oo.netmng.com/optout.php

 

 

 

Įrankis: „IgnitionOne“

Surinkti duomenys: Asmens duomenys, kurie jus identifikuoja, kad galėtume teikti jums pritaikytas paslaugas, pavyzdžiui, užsiregistruoti į renginį. Informacija renkama tik iš jūsų pateiktos informacijos. Neasmeninė informacija, kuri jūsų neidentifikuoja, pvz., šalis, IP adresas, operacinė sistema, interneto naršyklė. Informacija taip pat renkama iš kitų slapukų ir žiniatinklio signalų bei kitų technologijų, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį.

 

Tikslas: peržiūrėti mūsų svetainės naudojimą siekiant teikti palūkanomis pagrįstą naudą.

Privatumo pareiškimas: privacy@ignitionone.com

Atšaukti sutikimą: privacy@ignitionone.com

 

 

 

Slapukų politikos pakeitimai

Visi būsimi mūsų slapukų politikos pakeitimai bus paskelbti šioje svetainėje. Todėl rekomenduojame retkarčiais perskaityti mūsų slapukų politiką, kad būtumėte informuoti apie bet kokius pakeitimus. Informuosime apie svarbius pakeitimus ir prireikus paprašysime sutikimo.

6. Kontaktas

Duomenų valdytojo ir duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys nurodyti privatumo politikoje.

Išsamesnės informacijos apie įmonę rasite mūsų naudojimo sąlygose.

 

Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis, rasite mūsų privatumo politikoje.rašysime sutikimo.

Versija: 2023-04-19

Visą informaciją apie įmonę rasite mūsų teisiniame pranešime.

Perskaitykite „Opel“ privatumo taisyklių aprašymą.