Apžvalga

„OPEL“ KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI, KONFIGŪRACIJOS IR KITA.

Užsiimate logistika, transportavimu ar platinimu? „Opel“ komercinių automobilių asortimente rasite furgonų, furgonų su dviguba kabina, krovininių automobilių be kėbulo, gamykloje pritaikytų versijų ir specializuotų automobilių iš patikimų tiekėjų. Jei trumpai, pas mus tikrai rasite jūsų darbo poreikius atitinkantį „Opel“ furgoną, be to, galėsite pasinaudoti mūsų sukaupta patirtimi komercinių automobilių srityje ir aksesuarais, kurie užtikrina, kad automobiliai atliktų tiksliai tai, ko reikia. Įgyvendinti tikslai. DAUGIAU MAŽIAU

#KASDIENOSDIDVYRIAI DIENOS DIDVYRIAI. „OPEL“ KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI.

Pamatykite įspūdingus triukus su kamuoliu! „F2 Freestylers“ pademonstravo savo fantastiškus sugebėjimus. Kartu su „Opel“ komerciniais automobiliais per perdavimų treniruotę jiems pavyko nustebinti Hummels, Aubameyang, Schmelzer, Weigl ir Piszczek.
Konfigūracijos
Susipažinkite su plačiu gamyklinių bei 3-iųjų šalių konfigūracijų asortimentu ir atraskite jūsų darbo poreikius atitinkančius išskirtinės vertės komercinius automobilius bei automobilių parko sprendimus. 
SUŽINOTI DAUGIAU
Finansavimo informacija
Nesvarbu, ar norite pasinaudoti išperkamąja nuoma ir įsigyti furgoną, ieškote finansavimo pasiūlymų asmeniniam automobiliui įsigyti ar valdote visą automobilių parką, rasite sau tinkamą sprendimą ir galėsite pasinaudoti puikiais „Opel“ pasiūlymais. 
SUŽINOTI DAUGIAU
Techninė priežiūra
Gaukite informacijos apie garantijas, pagalbą, techninės priežiūros paslaugas bei naudotojo vadovus, skirtus komerciniams „Opel“ automobiliams. 
SUŽINOTI DAUGIAU
Aksesuarai
Peržiūrėkite originalių „Opel“ dalių, ratlankių, padangų ir sezoninių produktų pasiūlymus. 
SUŽINOTI DAUGIAU

Movano

MOVANO

„Opel Movano“ yra itin našus furgonas savo klasėje. Stulbinamas variantų, apkrovos ir aukščių asortimentas – tai geriausias pasirinkimas.

Combo Cargo

COMBO CARGO.

Krovumas iki vienos tonos, 5,4 m3 krovinio tūris, du galimi ilgiai ir du aukščiai – „Opel Combo“ yra geriausias įmonės partneris.