PRIVATUMO IR SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS.

Ši svetainė yra valdoma bendrovės Adam Opel AG (“Opel”), o patalpinta serveryje, kuris priklauso bendrovei General Motors Holdings LLC (Mičiganas, JAV). Kitos iš šios svetainės pasiekiamos pagalbinės svetainės, kurias valdo Adam Opel AG, yra laikomos Europoje. Bendrovės Adam Opel AG buveinės adresas yra Bahnhofsplatz, 65423 Rüsselsheim, Vokietija.

 

Prieš naudodamiesi šia svetaine, atidžiai perskaitykite šias taisykles, nes jose paaiškinama, kaip mes apdorosime asmens duomenis ir kaip naudojame slapukus. Naudojimasis šia svetaine reiškia, kad jūs sutinkate su šiomis taisyklėmis. Jei nesutinkate su šių taisyklių turiniu, nesinaudokite šia svetaine.

1. Apdorojamų duomenų rūšys, nuorodos į kitas svetaines

„Opel“ rūpi jūsų privatumas. Šioje svetainėje „Opel“ nerenka ir neapdoroja jokių asmens duomenų, išskyrus informaciją, kuri surinkta slapukų pagalba, kaip paaiškinta toliau šiose taisyklėse.

 

Svetainėje taip pat gali būti nuorodų į kitas „Opel“ svetaines ar mūsų prekybos atstovų, įgaliotųjų servisų, kitų susijusių įmonių ar socialinės žiniasklaidos svetaines. Kai spaudžiate nuorodą į kitą „Opel“ ar trečiosios šalies svetainę, atkreipkite dėmesį, kad šios svetainės turi savas duomenų privatumo taisykles. Naudodamiesi šiomis svetainėmis, susipažinkite su jų privatumo taisyklėmis.

 

Informuojame, kad „Opel“ negali prisiimti atsakomybės už trečiųjų šalių svetaines.

2. Informacijos rinkimas ir naudojimas

Siekdami optimizuoti šios svetainės sistemos veikimą, galimybę ja naudotis ir teikdami naudingą informaciją apie savo gaminius bei paslaugas, automatiškai renkame ir saugome informaciją prisijungimo failuose jūsų kompiuteryje. Ši informacija apima jūsų interneto protokolo (IP) adresą, naršyklės rūšį ir kalbos nuostatą, operacinę sistemą, interneto paslaugų teikėją ir datos bei laiko žymą.

 

Mes naudojame šią informaciją veiksmingai tvarkyti svetainę, daugiau sužinoti apie mūsų svetainės naudotojų elgesį visoje svetainėje, analizuoti tendencijas ir rinkti demografinius duomenis apie mūsų svetainės naudotojus. Surinkta informacija gali būti naudojama mūsų rinkodaros ir reklamos paslaugoms bei pranešimams (pavyzdžiui, optimizuoti ir gerinti naudotojų patirtį, teikti patrauklesnius specialius pasiūlymus ir paslaugas).

 

Jei nuasmenintą informaciją naudojame kartu su asmens duomenimis, ši informacija laikytina asmens duomenimis tol, kol ji naudojama kartu su jais.

3. Slapukų naudojimas

Šioje svetainėje, el. pašto pranešimuose, internetinėse paslaugose, reklamose ir interaktyviosiose taikomosiose programose gali būti naudojami „slapukai“ mūsų paslaugoms optimizuoti.

 

Kas yra „slapukas“?

„Slapukas“ – tai nedidelis failas, kurį paprastai sudaro raidės ir skaičiai ir kurį mūsų tinklalapio serveris siunčia į jūsų kompiuterio standžiajame diske esantį naršyklės slapukų failą. Todėl mūsų svetainė gali atpažinti naudotojo prietaisą, kai svetainės serveris susijungia su naršykle. Pagrindinė slapuko paskirtis – pateikti naudotojui individualiai pritaikytus puslapius, kurių pagalba apsilankymas „Opel“ svetainėje tampa labiau asmeninis ir galima geriau reaguoti į individualius naudotojo poreikius.

 

Kokie slapukai naudojami šioje svetainėje?

Šioje „Opel“ svetainėje gali būti naudojami dviejų rūšių slapukai:

  • Sesijos slapukai: tai laikini slapukai, kurie būna jūsų naršyklės slapukų faile iki naršyklės sesijos pabaigos. Šie slapukai privalomi šios svetainės kai kurioms taikomosioms programoms ar funkcijoms tam, kad jos galėtų tinkamai veikti.
  • Ilgalaikiai slapukai: mes galime naudoti ilgalaikius slapukus, siekdami pagerinti naudotojų patirtį (pvz., siūlydami optimizuotą naršymą). Šie slapukai išlieka jūsų naršyklės slapukų faile ilgesnį laiką. Šis laikas priklauso nuo jūsų pasirinktų interneto naršyklės nuostatų. Ilgalaikiai slapukai leidžia perduoti informaciją svetainės serveriui kiekvieną kartą kai kas nors apsilanko svetainėje. Ilgalaikiai slapukai taip pat vadinami sekimo slapukais.

 

Jei norite pasiskaityti apie slapukus plačiau, yra daug leidinių apie juos internete. Pavyzdžiui, žr. http://www.allaboutcookies.org

4. Trečiųjų šalių slapukai

„Opel“ gali pasinaudoti reklamuotojais‑trečiosiomis šalimis, kurios pateiktų reklamas ir optimizuotų mūsų rinkodaros komunikaciją. Reklamuotojai‑trečiosios šalys naudoja slapukus įvertinti reklamos veiksmingumą ir individualiai, siekdamos pritaikyti jos turinį. Informacija, kurią renka reklamuotojai‑trečiosios šalys, gali apimti tokius duomenis, kaip informaciją apie geografinės vietos nustatymą (nustatyta pagal IP adresą) ar informaciją kontaktams, kaip antai, el. pašto adresas, jei ši informacija būtų renkama šioje svetainėje.

5. Tinklalapio švyturiai ir taškai

Šioje svetainėje yra tinklalapio švyturių (taip pat vadinamų „taškinėmis gairėmis“). Tinklalapio švyturys – tai dažnai skaidrus, paprastai ne didesnis kaip 1 pikselio x 1 pikselio grafinis vaizdas, kuris patalpinamas svetainėje ar el. paštu ir naudojamas stebėti naudotojo, kuris lankosi svetainėje ar siunčia el. pašto pranešimus, elgesį internete. Tinklalapio švyturiai naudojami trečiųjų šalių technologijose – šioje svetainėje „Omniture Publish“, stebėti naudotojų aktyvumą mūsų svetainėje. Jie leidžia nustatyti, kuris kompiuteris, kada ir iš kur (šalis, miestas) prisijungė prie tam tikros internetinės svetainės.

6. Sekimas ir analizė

Siekiant nuolat optimizuoti rinkodaros komunikaciją, „Opel“ naudoja bendrovės „Adobe Inc.“ analitinę programą „Omniture Publish“. Ši programa leidžia sekti naudotojo elgesį realiuoju laiku pagal laiką, geografinę vietovę ir šios svetainės naudojimą. Ši informacija surenkama sekimo taškų ir (arba) slapukų pagalba. Sekimo taškų ir (arba) slapukų surinkta informacija yra anoniminė ir nėra susiejama su asmens duomenimis. Visa šiai analizei reikalinga informacija saugoma serveriuose Vokietijoje. „Opel“ neteikia šios informacijos jokiai trečiajai šaliai, kad ši negalėtų jos naudoti nepriklausomai.

7. Slapukų ir panašių technologijų įjungimas bei išjungimas

Pakeitę savo interneto naršyklės nuostatas, jūs galite priimti arba atmest visus slapukus visose internetinėse svetainėse, kuriose lankotės. Pavyzdžiui, jei naudojate „Internet Explorer“ 8.0 versiją, reikia atlikti šiuos veiksmus: 1. Pasirinkti „Įrankiai“, po to „Interneto parinktys“. 2. Paspausti ąselę „Privatumas“. 3. Šliaužikliu pasirinkti pageidaujamas nuostatas.

 

Kitų interneto naršyklių atveju žr. savo naršyklės instrukcijas ir sužinokite daugiau apie tai, kaip pakeisti naršyklės nuostatas ar pašalinti slapukus.

 

Atkreipkite dėmesį, kad, išjungus slapukus, visoje šioje svetainėje neveiks tam tikros jos savybės ir funkcijos.

 

Jei norite užblokuoti trečiųjų šalių slapukus (ar vėliau persigalvoti), galite atitinkamai pasirinkti šioje svetainėje: http://www.omniture.com/en/privacy/policy#optout.

8. Mūsų privatumo taisyklių pakeitimai

Visi vėlesni mūsų privatumo taisyklių pakeitimai bus skelbiami šiame puslapyje. Todėl prašome reguliariai tikrinti mūsų privatumo taisykles, ar jose nėra kokių atnaujinimų ar pakeitimų.

9. Kreipkitės į mus

Jei turite kokių klausimų, pastabų ir prašymų dėl šių privatumo taisyklių, kreipkitės prašome į mus žemiau nurodytu adresu. Taip pat kreipkitės į mus, jei norite prieigos prie informacijos, surinktos apie jus mūsų svetainėje, ar jei pageidaujate, kad ši informacija būtų pataisyta, užblokuota ar pašalinta.

 

Adam Opel AG

Bahnhofsplatz

D-65423 Rüsselsheim

Vokietija

 

Rašykite mūsų klientų aptarnavimo centrui: kunden.info.center@de.opel.com

T: +49 (0) 6142 7-70

F: +49 (0) 6142 7-7 88 00

 

Išsamius įmonės rekvizitus žr. Teisiniame pranešime

Data: 2012 m. kovo 2 d.