Ankstesnis
Kitas

„Opel Performance center“ (OPC).

Jaudinantis vairavimo malonumas.

Puikios techninės savybės, aukšta kokybė ir įspūdingas dizainas – tai kiekvieno OPC modelio ir produkto skiriamasis bruožas. Tai sukurta „Opel Performance Centre“ specialistų ir suteikia nepakartojamų vairavimo pojūčių bei asmeninį pasitenkinimą.

 

„Opel OPC“ vairavimą vėl padaro malonų. Sužinokite kodėl.

  • Bendra techninių savybių koncepcija
  • Puikiomis savybėmis pasižymintis dizainas
  • Modernios variklių technologijos
  • OPC linijos išskirtinumas
  • Specialistų vairavimo patarimai

Enlarge

OPC koncepcija

„Opel OPC“ prekės ženklo filosofija yra labai paprasta – kurti geriausiomis techninėmis savybėmis išsiskiriančius modelius ir aksesuarus. Taip yra dėl to, kad OPC modelius konstruoja juos sukūrusios komandos ir jų nariai jaučia tęstinumo bei vientisumo tradicijas, kurių negali suteikti nė viena kita automobilių „tiuningo“ įmonė.


Enlarge

OPC modeliai

Galia nebe svajonė – realybė, tereikia ją suvaldyti. „Opel Corsa OPC“, naujasis „Astra OPC“ ir „Opel Insignia OPC“ pagaminti siekiant suteikti jaudinančią galią keliuose. Jos dinamika derinama su išskirtinėmis techninėmis savybėmis, moderniomis važiuoklės technologijomis ir įspūdingu dizainu.


Enlarge

OPC linija

Kadangi technines charakteristikas ir pritaikymą asmeniniams poreikiams suprantame skirtingai, „Opel“ OPC linija leis išrinkti jūsų „Opel“ automobiliui labiausiai tinkamus OPC dizaino elementus. Kiekvienas jų pagamintas laikantis griežtų OPC standartų ir jūsų „Opel“ automobiliui tinka tiek fiziškai, tiek stilistiškai.


Enlarge

OPC efektyvaus vairavimo kursai

Galia reikia ne tik mėgautis, bet ir išmokti ją suvaldyti. Geresniu vairuotoju tapti lengviau nei manote. OPC kursai suteikia iššūkių, malonumą ir juntamą tobulėjimo rezultatą.


Enlarge

OPC kolekcija

Aukštos kokybės asmeniniai ir automobiliniai aksesuarai – visiems jiems suteiktas išskirtinis OPC stilius ir pojūtis. OPC stiliaus kolekcijoje rasite platų unikalių dizainerių produktų asortimentą.