„Opel Meriva“ – Dizainas

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Nedidelis iš išorės, erdvus viduje.

Vos įsėdę, galėsite mėgautis geriausiomis sėdynėmis. Išskirtinis išorės stilius naujai. Įsėdus į šį automobilį sustoti nebesinori. Svarbiausia detalės, o „Opel Meriva“ tikrai turi kuo nustebinti.

Enlarge

Išorės dizainas

„Opel Meriva“ – tai išskirtinis, dailus ir iš esmės praktiškas automobilis. Skulptūriškos linijos ir apvalūs kampai tiesiog susilieja ir sukuria erdvumo įspūdį. Platus priekis ir galas, griežtos linijos ir daug stiklo – jums tikrai patiks vairuoti šį automobilį. Priekinės grotelės ir galiniai žibintai pabrėžia išskirtinį tikslumą.

 

Prieikite arčiau ir suprasite, kad šis grožis nėra tik gražus saldainio popierėlis. Žinoma, visada norite kokybės, bet šio automobilio kokybė tikrai nustebins. Be to, „Opel Meriva“ patenkins visus jūsų poreikius, apie kuriuos gal net niekada nepagalvojote. Banguojančios išorės ir vidaus linijos, jau pažįstami sparnų ir šoniniai ašmenų motyvai sukuria patrauklų ir praktišką stilių.


Enlarge

Vidaus dizainas

„Opel Meriva“ viskas atitinka jūsų poreikius. Banguojančios prietaisų skydelio linijos ne tik atrodo puikiai, bet ir leidžia patogiai naudotis valdikliais ir pasiekti daiktadėžes. Malonios liesti paviršių medžiagos ir detalės yra nepakartojama komforto ir kokybės išraiška.

 

Tačiau tai tik dalis to, kas pavers šį automobilį savu. Kiti elementai suteikia visapusišką praktiškumą, kuris padeda sujungti išskirtinį dizainą ir praktišką inžinerinę įrangą. Laukia ilga kelionė? Apie viską pagalvota. Norite greitai pakeisti bagažo ir keleivių skyriaus erdvių paskirstymą? Tai galite padaryti vos spėję apie tai pagalvoti.

Kad ir ką norėtumėte daryti su savuoju „Opel Meriva“, viskas lengva, paprasta ir išskirtinai patogu.


Enlarge

„drive!“

Pagaminta pagal „Meriva Enjoy“ ir turinti tą pačią gausią įrangą, „Meriva drive!“ yra stilingas automobilis, išsiskiriantis puikia medžiaga „Wega/Atlantis“ aptrauktomis sėdynėmis ir prabangiais 16˝ lengvojo lydinio ratlankiais. Komfortą užtikrina specialios AGR patvirtintos medžiaga arba oda apvilktos ergonominės sėdynės, kurios, net ir ilgai važiuojant, neleis nugarai pavargti.