Skip To Content
Manta GSe ElektroMOD

Opel Manta GSe ElektroMOD

Manta smogia atgal

Opel Manta buvo 1970-ųjų automobilių dizaino žvaigždė. Dabar, ji grįžta nauju, elektrifikuojančiu vadinamojo RestoMod pavidalu. Susipažinkite su nauja, elektrine Manta Gse. Kaip ir senoji Manta, bet visiškai kitokia.

GSe ElektroMOD dizainas

Unikaliai ryškus

Opel Manta Gse ElektroMOD yra vienetinė šventė visko, kas kas originalą padarė didžiu, bet atnaujinta su drąsiu ir tyru naujuoju Opel dizaino veidu bei moderniomis technologijomis.

Revoliucinis grynumas

Viskas, kas išties revoliucinga, grįžta atgal. Originalioji Manta įkvėpė Vizor, naują skiriamąjį kiekvieno Opel ženklą, ir dabar ji grįžta į Gse ElektroMOD taip pat.

Ateities vizija

Viena iš MOD reikšmių - tai modernumas, aiškiai išreikštas ElektroMOD koncepcijoje turi į vairuotoją orientuotą, visiškai skaitmeninį kokpitą, kuris suderina tyrumą ir emocinę drasą. Modernios sportiškos sėdynės su geltona dekoracine linija centre sustiprina detoksikuojančią patirtį.

GSe ElektroMOD galia

Vadovaukite įkrovimui

Zeitgeisto dizainas, paruoštas ateičiai. Manta elektrinė pavaros sistema suteikia siunčia visiškai švarius 108 kW/147 AG į galinius varančiuosius ratus per kruopščiai atkurtą keturių pavarų dėžę - su pasirenkamu automatiniu režimu.

Kovingas sukimo momentas

Ikoniška Manta GT/E 1974-aisiais buvo sportiškas automobilis, kurio 4 cilindrų variklis pasiekė 105 AG (77 kW), bet jis neturi jokių šansų prieš staigią akseleraciją iš vietos ir 255 Nm sukimo momentą, kurį suteikia naujos kartos Opel jėgainė. Manta Gse gali netgi susigražinti galią stabdymo metu. Būtent taip tvarumas keičia pasaulį.

Emocijos, ne emisijos

Gse ElektroMOD su 31 kWh baterija, kurios pakanka 200km atstumui yra kitas jaudinantis įrodymas, kad Opel yra elektrifikacijos pionieriai. 2021-ųjų gale pirkėjai galės rinktis tarp 9 elektromobilių Opel gamoje, 2024-aisias Opel siūlys elektrifikuotą versiją kiekvienam modeliui.

Skaitmeninis GSe ElektroMOD

Kodinis pavadinimas: Manta

Gse ElektroMOD skaitmenizaviją perkelia į naują lygį kartu su Manta ženklelio sugrįžimu. Jo pavadinimai, variklių žymėjimai ir emblemos bus papildytos iQR kodais.

Tobulas iki pikselio

Gse Elektromod turi specialią naujojo markės veido versiją - Pixel Vizor. Besitęsdamas per visą automobilio plotį šis LED ekranas leidžia Mantai kalbėti su pasauliu.

Manta kalba

GSE ElektroMOD Pixel Vizor pabrėžia, kaip evoliucionuoja technologija: "Mano vokiška širdis buvo ELEKTRifikuota" ir "Aš vykdau nulinę e-misiją. Aš esu ElektroMOD".

Kibirkščiuojanti emocija

Ashley niall
"Ateitis galėtų ir turėtų būti elektromobiliams." 
Žiūrėkite video 
Auto design žurnalas
"Elektros renesansas." 
Atraskite daugiau 
Slashgear
"Trykštantis retro stiliumi" - "Duokit čia!" 
Atraskite daugiau