Skip To Content
Išmanusis remontas

„Opel“ išmanusis remontas

Akmenukų, krušos padaryta žala, įbrėžimai ir nedideli įlenkimai gali erzinti, tačiau gera žinia yra ta, kad galima sugrąžinti nepriekaištingą „Opel“ automobilio išvaizdą. „Opel“ išmanusis remontas – greitas, nebrangus ir paprastas būdas pašalinti nedidelius pažeidimus. Daugiau Mažiau

Paprastas būdas sutvarkyti automobilį

Tai padarysime greitai, nes išmaniai remontuojant tik pažeistas priekinio stiklo, kėbulo dažų ar apmušalų vietas sutrumpėja darbų atlikimo laikas.
Taupūs sprendimai svarbūs ir Jums, ir mums! Būtent todėl „Opel“ visada stengiasi remontuoti nedidelius pažeidimus, o ne tik keisti dalis. Taip
taupome Jūsų pinigus ir laiką.
Mums patinka paprastumas. Viskas, ką Jums reikia padaryti – susitarti su vienu iš mūsų išmaniojo remonto paslaugas teikiančiu atstovu. Visu kitu
pasirūpinsime mes!

Stiklo remontas

Dėl akmenukų atsiradę priekinio stiklo įskilimai trukdo ir erzina akis. Daugeliu atvejų priekinius stiklus galima suremontuoti jų nekeičiant ir taip efektyviai sutaupyti. Išmanusis „Opel“ remontas lengvai pašalina tokius pažeidimus, kad Jūs vėl galėtumėte saugiai naudotis nepriekaištingai atrodančiu savo automobiliu!

Pažeistos vietos remontas

Kartais pasitaiko, kad nedidelių automobilio kėbulo pažeidimų ir įbrėžimų atsiranda parkuojant automobilį. Naudodami pažangią dažų purškimo techniką, mes galime greitai sutvarkyti didesnes pažeistas kėbulo dažų vietas. Lokalus dažų remontas yra lankstus, taupo Jūsų laiką ir pinigus.

Apmušalų tvarkymas

„Opel“ išmanusis remontas suteikia galimybę atkurti beveik originalią „Opel“ paviršių tekstūrą. Įplyšimus ir skyles medžiaginiuose ir veliūriniuose apmušaluose galime greitai pašalinti. Sutvarkant, o ne keičiant pažeistas dalis, Jūs sutaupysite savo laiką ir pinigus.

Odinių ir plastikinių dalių remontas

Odinių ir plastikinių „Opel“ dalių remontas rūpinasi, kad viskas būtų atkurta kuo tiksliau. Išmanusis remontas atkuria originalui prilygstančią paviršiaus išvaizdą. Dažų maišymo sistema padeda pagaminti geriausiai atitinkančią spalvą. Galime pasirūpinti pažeistais prietaisų skydeliais, durų apdaila, centrine konsole ir oda aptrauktomis dalimis.

Įlenkimų pašalinimas nedažant

„Opel“ negali garantuoti gerų orų prognozės. Kartais krenta kruša. Bet mes galime pašalinti smulkius automobilio kėbulo įlenkimus (atsiradusius po krušos) ir nereikės atlikti jokių dažymo darbų.

Plastikinių dalių remontas

„Opel“ savininkams galime pasiūlyti efektyvų ir nebrangų sprendimą, kuomet nedideli pažeidimai, tokie kaip plastikinių automobilio dalių įskilimai, gali būti pašalinti nekeičiant pažeistos detalės. Profesionaliai suremontuotos plastikinės dalys savo stabilumu, funkcionalumu ir išvaizda nesiskiria nuo naujų dalių.

Pasirinkite Opel atstovą

Pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų laukų: