Ankstesnis
  • „Opel“ | Remontas – Išmanusis remontas

    „OPEL“ IŠMANUSIS REMONTAS.

    Akmenukų, krušos padaryta žala, įbrėžimai ir nedideli įlenkimai gali erzinti, tačiau gera žinia yra ta, kad galima sugrąžinti nepriekaištingą „Opel“ automobilio išvaizdą. „Opel“ išmanusis remontas – greitas, nebrangus ir paprastas būdas pašalinti nedidelius pažeidimus.

Kitas

Pasirinkite Opel atstovą

Pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų laukų:

PAPRASTAS BŪDAS SUTVARKYTI AUTOMOBILĮ.

  • Tai padarysime greitai, nes išmaniai remontuojant tik pažeistas priekinio stiklo, kėbulo dažų ar apmušalų vietas sutrumpėja darbų atlikimo laikas.
  • Taupūs sprendimai svarbūs ir jums, ir mums! Būtent todėl „Opel“ visada stengiasi remontuoti nedidelius pažeidimus, o ne keisti dalis. Taip taupome pinigus ir laiką.
  • Mums patinka paprastumas. Viskas, ką jums reikia padaryti – susitarti su vienu iš mūsų išmaniojo remonto paslaugas teikiančiu atstovu. Visu kitu pasirūpinsime mes!
Enlarge

Stiklo remontas

Dėl akmenukų atsiradę priekinio stiklo įskilimai trukdo ir atrodo nepatraukliai. Daugeliu atvejų priekinius stiklus galima suremontuoti jų nekeičiant ir taip efektyviai sutaupyti. Išmanusis „Opel“ remontas lengvai pašalina tokius pažeidimus, kad vėl galėtumėte saugiai naudotis nepriekaištingai atrodančiu savo automobiliu!


Enlarge

Pažeistos vietos remontas

Kartais pasitaiko, kad nedidelių automobilio kėbulo pažeidimų ir įbrėžimų atsiranda statant automobilį. Naudodami pažangią dažų purškimo techniką galime greitai sutvarkyti didesnes pažeistas kėbulo dažų vietas. Lokalus dažų remontas yra lankstus, taupo laiką ir pinigus.


Enlarge

Apmušalų tvarkymas

„Opel“ išmanusis remontas suteikia galimybę atkurti beveik originalią „Opel“ paviršių tekstūrą. Įplyšimus ir skyles medžiaginiuose ir veliūro apmušaluose galime greitai pašalinti. Sutvarkant, o ne keičiant pažeistas dalis jūs taupysite laiką ir pinigus.


Enlarge

Odinių ir plastikinių dalių remontas

„Opel“ rūpinasi, kad viskas būtų atkurta kuo tiksliau. Išmanusis remontas atkuria originalui prilygstančią paviršiaus išvaizdą. Dažų maišymo sistema padeda pagaminti geriausiai atitinkančią spalvą. Galime pasirūpinti pažeistais prietaisų skydeliais, durų apdaila, centrine konsole ir oda aptrauktomis dalimis.Enlarge

Įlenkimų pašalinimas nedažant

„Opel“ negali pateikti orų prognozės. Kruša kartais krenta. Galime pašalinti smulkius automobilio kėbulo įlenkimus (atsiradusius po krušos) ir nereikės atlikti jokių dažymo darbų.


Enlarge

Plastikinių dalių remontas

„Opel“ savininkams galime pasiūlyti efektyvų ir nebrangų sprendimą, kuomet nedideli pažeidimai, tokie kaip plastikinių automobilio dalių įskilimai, gali būti pašalinti nekeičiant pažeistos detalės. Profesionaliai suremontuotos plastikinės dalys stabilumu, funkcionalumu ir išvaizda nesiskiria nuo naujų dalių.