Skip To Content
Astra Sports Tourer GSe

Naujoji Opel Astra Sports Tourer GSe

naujoji Opel Astra Sports Tourer GSe yra grynas vairavimo malonumas, pakeltas į kitą lygį. Vokiška inžinerija, sportinis derinimas ir jaudinantis pagreitis – visa tai nedidinant emisijų bei neaukojant erdvės. Naujoji Opel Astra Sports Tourer GSe yra dinamiška ir universali, jos viduje ir išorėje stebina drąsus ir grynas vokiškas dizainas..

62-63  km
Elektra nuvažiuojamas atstumas
1.2-1.1 l/100km
Degalų sąnaudos1
225 ag
Sistemos galia

Asmeninė dinamika

Susikurkite savo tobulą Opel Astra Sports Tourer GSe ir atgaivinkite hibridinę galią kaip niekada anksčiau.Peržiūrėkite viduje

Apžvalga

Turėkite viską
Jaudinantis vairavimas. Dėmesį atkreipiantis stilius. Prabangiai erdvus interjeras. Mažesnės emisijos. Patirkite gryną vokišką energiją be kompromisų naujojoje Opel Astra Sports Tourer GSe.

Dinamika

225 ag sportiškas

valdymas

Naujoji Opel Astra Sports Tourer GSe turi vikrią sportinę važiuoklę su aukštųjų technologijų amortizatoriais su dažninio selektyvaus slopinimo (FSD) technologija ir greitai reaguojančiu vairavimo kalibravimu, kad vairavimo patirtis būtų kito lygio.

Technologija

Galia ir kontrolė
Naujoji „Opel Astra Sports Tourer GSe“ suteikia visiškai intuityvų automobilio sistemų valdymą ir naujovišką informacinę pramogų sistemą po ranka. Pažangios pagalbos vairuotojui sistemos padidina saugumą ir našumą iki precedento neturinčio lygio.

Dizainas

Didesnis, drąsesnis
Astra Sports Tourer GSe nuo sportiškų apatinių priekinių grotelių ir specifinių 18 colių dviejų atspalvių deimantinio pjovimo lydinių iki išdidžios GSe emblemos – „Astra Sports Tourer GSe“ prikausto akį dėl visų tinkamų priežasčių. Erdviame universaliame salone atrasite skaitmeniškai detoksikuotą dizainą, dėl kurio kiekvienas pasivažinėjimas yra toks prabangus ir jaudinantis.

Elektrinis

E-mobilumas yra paprasta: mes sukūrėme savo elektromobilius taip, kad jais naudotis būtų paprasta it išmaniuoju telefonu.