Skip To Content
Apžvalga

Opel komercinis transportas. sukurtas jūsų verslui

Logistika, transportas, distribucija? Mūsų Opel komercinių modelių gama siūlo viską nuo furgonų, keleivinių mikroautobusų, rėminių furgonų iki specializuotų transporto priemonių iš mūsų tiekėjų.

Vidaus degimo varikliai. patikrintas patikimumas

Movano
Movano Diesel. Dabar praturtintas su daugiau specializuotų variantų, atnaujintu dizainu, patobulintomis pagalbinėmis vairuotojo sistemomis ir didesnėmis krovos galimybėmis. Naujo lygio efektyvumą užtikrina pilnai Euro 6d reikalavimus atitinkantis tvirtas ir maža vidine trintimi pasižymintis turbininis 2,2 litro variklis. Dabar naujasis Opel Movano bus kaip niekada tobulas Vokiškas įrankis darbui.  
Sužinoti daugiau
Vivaro
"Pastūmėkite savo verslą į priekį naudodami mobilųjį „Opel“ biurą. „Vivaro“ turi jums reikiamas ryšio funkcijas, yra keturių universalių kėbulo stilių, pasižymi didžiausia klasėje naudingąja apkrova bei geriausiu „Opel“ dizainu." 
Sužinoti daugiau
Combo Cargo
Dėl toną siekiančio krovinių pervežimo pajėgumo, 5,4 m3 krovinio tūrio, dviejų ilgio ir dviejų aukščio variantų „Opel Combo“ yra geriausias savo klasėje verslo partneris. 
Sužinoti daugiau
Combo Life N1
Combo Life N1 yra furgonas ir maksimaliu praktiškumu. 
Sužinoti daugiau

Opel electric - jūsų rytojaus verslui

Naujasis Combo-e Cargo
Naujasis Combo-e Cargo yra visiškai elektrinis furgonas, kuris pasižymi nulinėmis emisijomis ir maksimaliu praktiškumu. Net ir su kompaktišku profiliu Combo-e Cargo išlieka tikrai talpus, galintis pasiūlyti iki 4,4 m³ dydžio krovinių skyrių ir išmanius jo pritaikymo sprendimus, kaip Flex Cargo erdvės padidinimo sistema. 
Sužinoti daugiau

Tolesni veiksmai

Aptarnavimas
Gaukite informacijos apie garantijas, pagalbą, techninės priežiūros paslaugas bei instrukcijas, skirtas komercinėms „Opel“ transporto priemonėms. 
Sužinoti daugiau
Priedai
Atraskite „Opel“ originalių dalių, ratų, padangų ir sezoninių gaminių pasiūlymus. 
Sužinoti daugiau