Skip To Content
Apžvalga

Opel komercinis transportas. Sukurtas jūsų verslui.

 
Logistika, transportas, distribucija? Mūsų Opel komercinių modelių gama siūlo viską nuo furgonų, keleivinių mikroautobusų, rėminių furgonų iki specializuotų transporto priemonių iš mūsų tiekėjų.

Vidaus degimo varikliai. Patikrintas patikimumas.

Combo Cargo
Tvirtas, itin praktiškas ir itin universalus naujasis Combo lengvai veža ir žmones, ir krovinius. Tai puikus Jūsų verslo partneris. 
Sužinoti daugiau
Vivaro
Atlikite darbą efektyviai ir profesionaliai. Lanksčiai pritaikomos sėdynės ir pažangiosios jungiamumo technologijos suteikia komforto ir patogumo, o didelė krovinių erdvė ir didelė naudingoji apkrova prisideda prie produktyvumo. Naujasis Vivaro yra itin pajėgus ir universalus automobilis, todėl idealiai tinka beveik bet kokio tipo verslui. 
Sužinoti daugiau
Movano
Naujasis Movano pasižymi pripažinta Opel surinkimo kokybe ir praktiškumu, tačiau dabar jis dar labiau patobulintas naudingosios apkrovos galimybėmis, atnaujintu profesionaliu dizainu ir pagerintomis pagalbinėmis vairavimo funkcijomis. Tai puikus vokiškas įrankis kiekvienai transportavimo užduočiai atlikti, sukurtas siekiant maksimaliai padidinti efektyvumą ir sumažinti eksploatacines išlaidas. 
Sužinoti daugiau

Opel electric - Jūsų rytojaus verslui

Combo-e Cargo
Naujasis Combo Electric įkūnija viską, kuo išsiskiria naujoji Opel elektrinių furgonų serija: jame Opel verslo patirtis derinama su tikslia inžinerija, kurios dėka buvo sukurtas visiškai elektrinis komercinis automobilis, pasižymintis optimaliu efektyvumu ir bekompromisiu universalumu. 
Sužinoti daugiau
Vivaro-e
Naujasis Vivaro Electric atspindi išskirtines naujosios Opel elektrinių furgonų serijos savybes: tai geriausias pasirinkimas įmonėms, kurios laikosi aukščiausių standartų. Joms reikalingos patvarios transporto priemonės, kurios yra itin universalios ir puikiai įsilieja į optimizuotą darbo procesą. Dėl bekompromisių savybių ir važiavimo be išmetamųjų teršalų Vivaro Electric idealiai tinka eksploatavimui mieste ir už jo ribų, jį galima rinktis iš dviejų ilgių ir dviejų dydžių baterijų versijų, o jo elektra nuvažiuojamas atstumas siekia iki 352 km. 
Sužinoti daugiau
Movano-e
Didžiausias našumas, nulinis išmetamųjų teršalų kiekis: tai, kas galioja visiems elektrifikuotiems Opel furgonams, galioja ir naujajam Movano Electric. Tai puikus vokiškas įrankis kiekvienai transportavimo užduočiai atlikti, pasižymintis legendiniu Opel funkcionalumu vežant krovinius ir pažangiomis pagalbinėmis vairavimo funkcijomis, sukurtomis siekiant maksimaliai padidinti efektyvumą ir sumažinti eksploatavimo išlaidas. 
Sužinoti daugiau

Tolesni veiksmai

Aptarnavimas
Gaukite informacijos apie garantijas, pagalbą, techninės priežiūros paslaugas bei instrukcijas, skirtas komercinėms „Opel“ transporto priemonėms. 
Sužinoti daugiau
Priedai
Atraskite „Opel“ originalių dalių, ratų, padangų ir sezoninių gaminių pasiūlymus. 
Sužinoti daugiau