Skip To Content
Astra modeliai

Opel Astra

Pasirinkite savo Astra modelį

Rinktinės variklius savo naujajai Opel Astra arba Opel Astra Sports Tourer tarp benzininio, dyzelinio arba elektrinio įkraunamo hibrido. Arba tarp benzininio ir dyzelinio jau gerai pažįstamai Opel Astra Sports Tourer. Kuris jums labiausiai rinka?

Naujoji Astra

Naujoji Astra

Naujoji Opel Astra pradeda naują erą - su drąsiu dizainu ir klasėje pirmaujančiomis technologijomis, tokiomis kaip adaptyvūs Intelli-Lux LED® Pixel Matrix žibintai, Intelli-HUD (Projekcinis ekranas) ir pusiau autonominė Intelli-Drive sistema. Nauji benzininiai ir dyzeliniai varikliai stebins tolygumu ir efektyvumu, jie derinami su 6 pavarų mechanine arba 8 pavarų automatine transmisijomis. Suderintas su naujausios kartos Opel Pure Panel® konsole interjeras džiugins moderniausia multimedija sklandžiam junglumui. 

 

 • Išorės matmenys: Bendras ilgis 4,374 mm, aukštis 1,441-1,470 mm, plotis 2,062 mm

 

 • Bagažinės talpa: 422-1,339 l

 • Maksimalus priekabos svoris su stabdžiais/ be stabdžių: 1,250-1,400 kg (12 % įkalnė)/ 660-680 kg
 
Rodyti detales
Naujoji Astra electric plug-in hybrid

Astra Hybrid apibrėžia naują erą varomosioms jėgainėms: įkraunamo hibrido technologija suteikia dinamiką ir efektyvumą be kompromisų. Išorėje ji stebina drąsiu dizainu su ikoniškuoju Opel Vizor, už kurio slepiasi sensoriai ir kameros moderniausioms pagalbinėms vairavimo sistemoms. Viduje džiugins naujosios kartos visiškai skaitmeninis Pure Panel® su plačiais ekranais ir intuityviu valdymu. Ergonomiškai Aktyvios Sėdynės (i) Galima kaip opcija arba aukštesnėse komplektacijose.   užtikrins atpalaiduojantį važiavimą net ir ilgose kelionėse. 

 

 • Išorės matmenys: Bendras ilgis 4,374 mm, aukštis 1,441-1,470 mm, plotis 2,062 mm

 • Bagažinės talpa: 422-1,339 l
 
 • Maksimalus priekabos svoris su stabdžiais/ be stabdžių: 1,250-1,400 kg (12 % įkalnė)/ 660-680 kg
 
Rodyti detales
Naujoji Astra electric

Tikime, kad dabar pats laikas elektrifikuoti kelius. Štai kodėl mes sutelkiame dėmesį į geriausių elektrinių transporto priemonių kūrimą, kad jos būtų prieinamos visiems ir padėtų sklandžiai pereiti prie elektros naudojimo. Esame įsipareigoję nuo 2028 m. parduoti tik 100 procentų elektra varomus automobilius. Prisijunkite prie mūsų judėdami elektrifikacijos revoliucijos link.

Astra Electric jėgainė turi šias funkcijas, kurios padės Jums išnaudoti visas elektrinio vairavimo galimybes:

Tris efektyvius vairavimo režimus, atitinkančius Jūsų kelionės pobūdį, kelio sąlygas ir nuotaiką. Pasirinkite sportinį režimą, kad būtų dar smagiau vairuoti. Arba ekonomišką režimą, kuris padės nukeliauti dar toliau. Standartinis režimas apjungs geriausias abiejų anksčiau paminėtų režimų savybes.

Transporto priemonės rodiklių stebėjimo sistemą, kuri Jums suteiks aktualiausią informaciją. Pateikiama važiavimo sąlygų ir energijos sąnaudų apžvalga yra lengvai suprantama. Pure Panel® ekrane visi duomenys rodomi elegantiškai paprastu skaitmeniniu formatu.

 

 • Energijos regeneravimo sistemą, kuri padeda susigrąžinti stabdymo ir lėtėjimo metu prarandamą energiją.
 • Bagažinės talpa: 422-1,339 l
 • Maksimalus priekabos svoris su stabdžiais/ be stabdžių: 1,250-1,400 kg (12 % įkalnė)/ 660-680 kg
 
Rodyti detales
Naujoji Astra Sports Tourer

Norite praplėsti savo galimybes? Naujoji Astra Sports Tourer suteiks jums daugiau erdvės su 608 litrų talpos bagažine (praplečiama iki 1,634 litrų nulenkus sėdynes), o novatoriški dėtuvių sprendimai padės išnaudoti interjerą protingai. Mėgaukitės drąsiu dinamišku Astra charakteriu, dabar ir su universalumu, kurio jums reikia. 

 

 • Išorės matmenys: bendras ilgis: 4,642 mm, aukštis  1,443 - 1,480 mm, plotis 2,062 mm

 • Bagažinės talpa: 597 - 1,634 l

 • Didžiausias priekabos svoris su/be stabdžiais:  1,200 - 1,500 kg (12 % įkalnė)/ 680 - 740 kg
 
Rodyti detales
Naujoji Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid

Daugiau jokio pasirinkimo tarp vikrus arba erdvus, didesnis ar sumanesnis. Naujoji Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid suderina viską, be jokių kompromisų. Pažangios jėgainės suteikia jums patikimas ir novatoriško vairavimo technologijas. Viduje - vietos visiems gyvenimo poreikiams, taip pat Pagalbinės Vairavimo sistemos ir radikalus Pure Panel® ekranas. 

 

 • Išorės matmenys: bendras ilgis: 4,642 mm, aukštis  1,443 - 1,480 mm, plotis 2,062 mm

 • Bagažinės talpa: 516 - 1,553 l

 • Didžiausias priekabos svoris su/be stabdžiais:  1,400 kg (12 % įkalnė) / 750 kg
 
Rodyti detales
Naujoji Astra GSe

Tai daug daugiau nei  patobulinimas

Naujoji Astra GSe pasižymi dinamiška, tačiau mažų emisijų 225 AG įkraunama hibridine jėgaine, papildyta preciziškai suderintų sportinių patobulinimų rinkiniu, nuo standesnės važiuoklės iki efektyvių sėdynių, kad būtų galima mėgautis naujo lygio Astra vairavimo patirtimi. 

 

Galia

1.6 Turbo pastiprintas 81.2 kW e-motoru elektriniam vairavimui be kompromisų.

 

Drąsu ir Tyra

Patirkite gryną aistrą žvelgiant į naujos kartos drąsų ir gryną dizainą.

 
Rodyti detales
Naujoji Astra Sports Tourer GSe

Dydis svarbu

Pagerinkite savo vairavimo patirtį. Naujoji Opel Astra Sports Tourer GSe sujungia hibridinę galią, drąsų dizainą ir padidintą bagažinės erdvę, kad galėtumėte stilingai pervežti viską, ko jums reikia.

 

Sportiška važiuoklė

Astra Sports Tourer GSe pateisina savo vardą su standžia sportine važiuokle ir išskirtine amortizatorių su pasirinktų dažnių slopinimo (FSD) technologija, tiksliai sukalibruotu vairo mechanizmu ir variklio garso reguliavimu sportiniu režimu.

 

Universalumas

Greitesnis, erdvesnis ir išmanesnis. Didelę 1553 litrų talpą padidina naujoviška Intelli-Space sistema.

 
Rodyti detales

Norite sužinoti daugiau?

Visada patarsime

Naujoji Opel Astra yra protingas pasirinkimas jums. Ar tai būtų privatus, ar automobilis įmonei, jis pasižymi aukščiausios klasės galingomis technologijomis ir komfortu. Mes esame čia tam, kad padėtume su jūsų pirkiniu ir mūsų ekspertai jums patars visais finansavimo, lizingo ir serviso klausimais.