Skip To Content
MOKKA MODELIAI

Opel Mokka

Pasirinkite savo Mokka modelį. 

Mokka

Mokka yra naujos, tyros ir drąsios Opel dizaino kalbos įsikūnijimas. Ši nauja filosofija nėra paviršutiniška ir po drąsia, ekspresyviai sportiška išore slepiasi itin efektyvių jėgainių gama, naujausios technologijos ir išskirtinis valdymas. Mėgaukitės visiškai skaitmenizuotu detoksikuojančiu interjeru, Pure Panel ekranais ir būkite nustebinti pažangių technologijų, kaip Intelli-Lux LED® Matrix žibintai, pagalbinės vairuotojo sistemos ir skaitmeninė galinio vaizdo kamera su statymo asistentu. 

 

  • Išorės matmenys: Bendras ilgis 4,151 mm, aukštis 1,534 mm, plotis 1,987 mm
 
  • Bagažinės talpa: 350-1,105 ll
 
  • Dinamika: 188 km/h – 202 km/h didžiausias greitis
 
Parodyti detales
Mokka-e

Mokka-e yra drąsus naujosios Opel dizaino kalbos pareiškimas. Tyra, pasitikinti ir 100% elektrinė Mokka-e išsiskiria iš minios stebinania dinamika ir pažangiomis ypatybėmis. Mėgaukitės visiškai skaitmenizuotu detoksikuojančiu interjeru, Pure Panel ekranais ir būkite nustebinti pažangių technologijų, kaip Intelli-Lux LED® Matrix žibintai, pagalbinės vairuotojo sistemos ir skaitmeninė galinio vaizdo kamera su statymo asistentu. 

 

  • Išorės matmenys: Bendras ilgis 4,151 mm, aukštis 1,534 mm, plotis 1,987 mm
 
  • Bagažinės talpa: 310-1,060 l
 
  • Dinamika: 150 km/h didžiausias greitis, 337 km (WLTP) nuvažiuojamas atstumas
 
Parodyti detales

Norite sužinoti daugiau?

Visada patarsime

Mokka jums suteiks daugiau nei tik jaudinantį važiavimą, nes Opel rūpinasi patenkinančia eksploatacija taip pat. Mes esame tam, kad padėtume su jūsų pirkiniu, ir mūsų ekspertai Opel Banke patars jums visais finansavimo, lizingo ir serviso klausimais.