Skip To Content
Naujoji Grandland modeliai

Opel Grandland

Pasirinkite savo Grandland modelį

Grandland

Tai yra naujos kartos SUV. Šis drąsus, tyras naujasis Opel Grandland su išskirtiniu dizainu, ikoniškuoju Vizor®, detoksikuojančiu interjeru ir visiškai skaitmeniniu  Pure Panel® skydeliu, stebinančiais jautrumu benzininiais ir efektyviais dyzeliniais varikliais ir novatoriškomis funkcijomis, kaip Naktinis Matymas ir Intelli-Lux LED® Pixel žibintai.

 

  • Išorės matmenys: Bendras ilgis 4,477 mm, aukštis 1,609 mm, plotis 1,906 mm

  • Bagažo talpa: 514-1,652 l

  • Didžiausias greitis 192 - 197 km/h
 
Daugiau 
Grandland Plug-in Hybrid

Sveiki atvykę į naują Didįjį amžių. Hibridinėselektrifikacijos technologijos žengia žingsnį pirmyn,sumažina emisijas iki nulio ilgesnį laiką, kartu sukuriajaudinančią 221 kW (300 AG) galią Hybrid4 versijoje sunuolatine visų varančiųjų ratų eAWD technologija.

 

  • Išorės matmenys: Bendras ilgis 4,477 mm, aukštis 1,609 mm, plotis 1,906 mm

  • Bagažo talpa: 390-1,528 l

  • Didžiausias greitis 225 - 235 km/h
 
Daugiau
Grandland GSe

300 AG pajėgumas.

 

Grandland Plug-in hibridinė pavaros sistema su dviem elektros varikliais stulbina savo 300 AG visų ratų pavaros dinamika, o dabar su GSe precizišku išbaigtumu jis elgiasi kaip taip, kaip joks kitas visureigis. Tikra naujo lygio vairavimo patirtis!

 

Pažangūs vairuotojo pagalbininkai

Naujovės, kurios kelia sužavėjimą: 8 bėgių automatinė pavarų dėžė, „IntelliLux Pixel“ LED priekiniai žibintai ir „Night Vision“.

 

Mažesnės emisijos

Sportiškai sureguliuotas galios agregatas gali važiuoti vien tik elektra, o išmetamųjų teršalų kiekis taps nulinis vienu mygtuko paspaudimu.

 
Daugiau 

 

 

Norite sužinoti daugiau?

Visada padėsime

Mes esame tam, kad padėtume su jūsų pirkiniu, ir mūsų ekspertai Opel patars jums visais finansavimo, lizingo ir serviso klausimais. Mes visada mielai padėsime.