Skip To Content
Corsa Modeliai

Opel Corsa

Pasirinkite savo Corsa modelį

Corsa-e

Atraskite naująją, 100% elektrinę Corsa-e - ateičiai paruoštą vokišką miesto automobilį su stebinančiu nuvažiuojamu nuotoliu, greitu įkrovimu ir jokio garso esant maksimaliai galiai. Komlektuojama su elektros varikliu ir nuolatinio perdavimo pavara, turi novatoriškas technologijas kaip ItelliLux LED® Matrix žibintai, saugumo sistemomis su priekine kamera arba galinio vaizdo kamera, moderni multimedijos sistemoma ir Ergonomic Active  sėdynės. 

 

  • Išorės Matmenys: Bendras ilgis 4.060 mm, aukštis 1.433 mm, plotis 1.960 mm
 
  • Bagažo talpa: 267 l
 
  • Dinamika: 150 km/h didžiausias greitis, 352 km (WLTP)* nuvažiuojamas atstumas viena įkrova
 
* Nuvažiuojamo atstumo duomenys Opel Corsa-e (mišrus) 329 km iki 352 km (priklausomai nuo sumontuotos įrangos) apskaičiuoti pagal WLTP testų procedūros metodologiją (R (EC) No. 715/2007, R (EU) No. 2017/1151. Važinėjant kasdien skaičiai gali skirtis dėl įvairių faktorių, tokių kaip vairavimo stilius, maršruto charakteristikos, lauko temperatūra, šildymas/kondicionavimas ir pašildymas. 
 
Rodyti detales 

Norite sužinoti daugiau?

Visada patarsime

Opel Corsa užtikrins vairavimo malonumą nuo pat starto ir suteiks didelių automobilių technologijas. Mes esame tam, kad padėtume su jūsų pirkiniu, ir mūsų ekspertai Opel Banke patars jums visais finansavimo, lizingo ir serviso klausimais.