Skip To Content
Corsa Modeliai

Opel Corsa

Pasirinkite savo Corsa modelį

Corsa

Atraskite Opel Corsa - ateičiai parengtą vokišką miesto automobilį, suderinantį kasdienio vairavimo smagumus su jaudinančiomis didelių automobilių technologijomis. Pasirinkite tarp benzininių ir dyzelinių variklių su mechaninėmis arba automatinėmis transmisijomis. Galimos inovacijos, kaip, pvz. ItelliLux LED® Matrix žibintai, saugumo sistemomis su priekine kamera arba galinio vaizdo kamera ir  mėgaukitės premium komfortu, kaip multimedijos sistemomis ir Ergonomic Active  sėdynėmis. 

 

  • Išorės Matmenys: Bendras ilgis 4.060 mm, aukštis 1.433 mm, plotis 1.960 mm
 
  • Bagažo talpa: 309 l
 
  • Važiavimo dinamika: 174 km/h – 208 km/h maksimalus greitis
 
Rodyti detales 
Corsa-e

Atraskite naująją, 100% elektrinę Corsa-e - ateičiai paruoštą vokišką miesto automobilį su stebinančiu nuvažiuojamu nuotoliu, greitu įkrovimu ir jokio garso esant maksimaliai galiai. Komlektuojama su elektros varikliu ir nuolatinio perdavimo pavara, turi novatoriškas technologijas kaip ItelliLux LED® Matrix žibintai, saugumo sistemomis su priekine kamera arba galinio vaizdo kamera, moderni multimedijos sistemoma ir Ergonomic Active  sėdynės. 

 

  • Išorės Matmenys: Bendras ilgis 4.060 mm, aukštis 1.433 mm, plotis 1.960 mm
 
  • Bagažo talpa: 267 l
 
  • Dinamika: 150 km/h didžiausias greitis, 352 km (WLTP)* nuvažiuojamas atstumas viena įkrova
 
* Nuvažiuojamo atstumo duomenys Opel Corsa-e (mišrus) 329 km iki 352 km (priklausomai nuo sumontuotos įrangos) apskaičiuoti pagal WLTP testų procedūros metodologiją (R (EC) No. 715/2007, R (EU) No. 2017/1151. Važinėjant kasdien skaičiai gali skirtis dėl įvairių faktorių, tokių kaip vairavimo stilius, maršruto charakteristikos, lauko temperatūra, šildymas/kondicionavimas ir pašildymas. 
 
Rodyti detales 

Norite sužinoti daugiau?

Visada patarsime

Opel Corsa užtikrins vairavimo malonumą nuo pat starto ir suteiks didelių automobilių technologijas. Mes esame tam, kad padėtume su jūsų pirkiniu, ir mūsų ekspertai Opel Banke patars jums visais finansavimo, lizingo ir serviso klausimais.