GRANDLAND X MODELIAI

OPEL GRANDLAND X.

Pasirinkite savo Grandland X modelį.

GRANDLAND X

Šis dominuojantis SUV pasiruošęs bet kokiam nuotykiui. Sukomplektuotas naujausiomis technologijomis ir išgražintas jaudinančiu dizainu, Grandland X yra pasiruošęs lėkti. Galima rinktis priekinių varaničųjų ratų pavarą su 6 bėgių mechanine arba 8 bėgių automatine transmisijomis. Mėgaukitės ramia ir prabangia kabina su minkštomis medžiagomis ir ergonomišku valdiklių išdėstymu bei atraskite tokias funkcijas, kaip 16 krypčių reguliuojamos aktyvios sėdynės su pilnu juosmens prilaikymu arba IntelliLink liečiamąjį ekraną. 

 

  • Išorės matmenys: Bendras ilgis 4,477 mm, aukštis 1,609 mm, plotis 1,906 mm
 
  • Bagažo erdvės talpa: 514-1,652 l
 
  • Didžiausia priebkabos masė su stabdžiais / be stabdžių: 1,200-1,400 kg (12 % įkalnė)/ 600 kg
 
RODYTI DETALES
GRANDLAND X HYBRID

Malonumas ar efektyvumas? Kam rinktis, jei galima turėti viską. Naujasis Grandland X Hybrid suderina vidaus degimo variklio dinamiškumą su kitos kartos baterijų ekologija, efektyvumu ir lengvu įkrovimu. Galima su priekinių arba visų varančiųjų ratų pavara, 4 bėgių mechanine arba 8 pavarų automatine transmisija. Mėgaukitės ramia ir prabangia kabina su minkštomis medžiagomis ir ergonomišku valdiklių išdėstymu bei atraskite tokias funkcijas, kaip 16 krypčių reguliuojamos aktyvios sėdynės su pilnu juosmens prilaikymu arba IntelliLink liečiamąjį ekraną. 

 

  • Išorės matmenys: Bendras ilgis 4,477 mm, aukštis 1,609 mm, plotis 1,906 mm
 
  • Bagažo talpa: 390-1,528 l
 
  • Didžiausia priekabis masė su stabdžiais / be stabdžių: 1,250 kg (12 % įkalnė)/ 600 kg
 
RODYTI DETALES

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

VISADA PADĖSIME.

Ar jūs perkate automobilį į jau egzistuojantį parką, išsimokėtinai, naują ar naudotą, Opel Grandland X išsiskirs savo dinamišku valdymu ir prabangiomis galimybėmis. Susikonfigūruokite modelį pagal savo poreikius. Mes esame tam, kad padėtume su jūsų pirkiniu, ir mūsų ekspertai Opel Banke patars jums visais finansavimo, lizingo ir serviso klausimais. Ar jūs ieškote automobilio metams, originalių priedų, naujų ratų ar tiesiog instrukcijos? Mes visada mielai padėsime.