Astra

NAUJOJI ASTRA.

Iš naujo apibrėžtos taisyklės.

Naujoji Opel Astra pristato drąsų vokišką dizainą tyriausioje jo formoje. Lipkite į vidų ir patirkite naujos kartos visiškai sketmeninę "Pure Panel" panelę su plačiais ekranais ir intuityviu valdymu. Pirmą kartą elektrifikuota, su itin mažomis emisijomis, išskirtinai efektyvi naujoji Astra keliauja į naująją erą su įkraunamo hibrido pavaros sistema, papildyta klasėje pirmaujančiomis technologijomis. Tai yra Astra, kuri prašosi būti vairuojama.

IŠORĖS DIZAINAS.

DINAMIŠKAS PASITIKĖJIMAS.

Pasiruoškite pamatyti ir būti matomi drąsaus, tyro ir progresyvaus vokiško dizaino šedevre su stebinančiu naujuoju Opel Vizor. Aštri ir savita: tokią išvaizdą su raumeninga stovėsena jūs tikrai pastebėsite. Ar dabar kartais ne laikas jums vairuoti automobilį, kurio jūs tikrai norite, o ne tą, kurio jums tiesiog reikia? Tai yra naujoji Opel Astra.

INTERJERO DIZAINAS.

NAUJOSIOS KARTOS VIDUJE.

Patirkite naują kitos kartos interjero dizaino ir inovacijų pasaulį. Naujosios Astra viduje jūs atrasite skaitmeniškai detoksikuojančią "Pure Panel" instrumentų panelę, kuri supaprastina informaciją vairuotojui kaip niekada anksčiau. Atsipalaiduokite ergonomiškai sukurtose "Ergonomic Active" priekinėse sėdynėse1 apsiūtose prabangia "Alcantara" arba "Nappa" oda su vėdinimo ir masažo funkcija. Apsupkite save erdve, technologija ir neblaškančiu komfortu dėka modernaus junglumo.

1 Sertifikuota Sveikesnių Nugarų Kampanijos (AGR). Šis sertifikatas yra kokybės patvirtinimas, kurį suteikia nepriklausoma testuotoju komisija, sudaryta iš įvairių medicinos discipinų ekspertų.

VAIRAVIMO PATIRTIS.

KOMPAKTIŠKAS AUTOMOBILIS. DAUG ĮSPŪDŽIŲ.

Tai nėra tik nauja Astra. Tai visiškai naujas būdas vairuoti. Patirkite įkraunamo hibrido technologiją, kur tiesioginio įpurškimo benzininis variklis automatiškai įsitraukia į darbą, kad sukurtų optimalų balansą tarp efektyvumo ir dinamikos. Pažangios radarais pažgrįstos saugumo ir pagalbinės vairavimo sistemos su pusiau autonominio vairavimo technologija prisidės prie didžiausių įspūdžių vairuojant naująją Astra.

INŽINERIJA IR INOVACIJA.

VOKIŠKA INŽINERIJA AUKŠČIAUSIAME LYGYJE.

Už Astros radikaliai prigresyvios dizaino filosofijos slepiasi griežtai preciziška Vokiečių inžinerija ir gamybos ypatumai, kurie užtikrina, kad Astra važiuos taip puikiai, kaip ir atrodys. Pažangų valdymą, kuris kilstels kartelę kompaktiškiems automobiliams užtikrina tokios saugumo sistemos kaip naujausio modelio "Intellilux LED Pixel" žibintai, "Intelli-Vision" 360o kamera lengvesniam parkavimui ir pažangus projekcinis ekranas ant stiklo.