Astra Sports Tourer

NAUJOJI ASTRA SPORTS TOURER.

Pasigarsinkite

Opel Astra rodo drąsią inžineriją tyriausioje formoje, dabar persirengusią universaliu Sports Tourer rūbu su novatoriškomis kraulumo galimybėmis.  Pasirinkite tarp pažangių elektrinių įkraunamo hibrido jėgainių arba itin efektyvių benzininių ir dyzelinių variklių.

IŠORĖS DIZAINAS.

DRĄSUS IR TYRAS DIZAINAS.

Modernus Vokiškas dizainas, kuris idealiai subalansuoja dinamiškumą su universalumu, kurio reikia moderniam gyvenimo būdui. Nuo naujojo ikoniško Opel Vizor® iki pat galo su tyrais LED galiniais žibintais. Skulptūriški paviršiai su preciziškomis linijomis suteikia naujajai Astra Sports Tourer pasitikinčią stovėseną ir išskiria iš minios.

VAIRAVIMO PATIRTIS.

TYRAS VAIRAVIMO MALONUMAS.

Patirkite pažangią elektrinę įkraunamo hibrido technologiją, kur benzininis ir elektros varikliai sklandžiai funkcionuoja kartu suteikdami optimalų balansą tarp dinamikos ir efektyvumo. Dinaminis galioz diapazonas mažo pasipriešinimo turbininiuose benzininiuose varikliuose ir itin efektyviuose dyzeliniuose varikliuose su rafinuotomis transmisijomis nustebins gyvybingu charakteriu.

INTERJERO DIZAINAS.

DETOKSIKUOJANTI PATIRTIS.

Naujosios Astra Sports Tourer salonas išgyveno pilnai skaitmeninę detoksikaciją. Pure Panel ekranai radikaliai supaprastina vairavimo patirtį, išvaduodami ją nuo blaškančios vizualinės netvarkos. Itin komfortiškos AGR-Sertifikuotos Ergonomiškai Aktyvios priekinės Sėdynės1 komplektuojamos kartu su prabangia Alcantara arba Nappa oda ir pasižymi ventiliacijos bei masažo funkcijomis. 
 
1 Sertifikatas yra kokybės pažyma, kurią skiria nepriklausoma testuotojų komisija, sudaryta iš įvairių medicinos sričių ekspertų. Papildoma įranga pasirinktose komplektacijose.

IŠMANŪS ĮKROVIMO SPRENDIMAI.

INTELI-ERDVĖ

Opel Astra Sports Tourer gali pasigirti išmania įkrovimo erdve dėka novatoriškos Intelli-Space sistemos. 1.634 miltrų maksimali talpa yra praturtinta tokių ypatybių, kaip laikikliai maišeliams, šoniniai tinkleliai kroviniams ar dviejų lygių lygios grindys. 40/20/40 santykiu padalinama nulenkiama galinė sėdynė su paprasto nulenkimo funkcija, krovinių erdvės uždangalas, išmani dėtuvė po grindimis ir kojos mostu atidaroma bagažinė. Su papildomu tempimo kabliu jūs šį automobilį galite išnaudoti labaiu nei bet ką kita.

INŽINERIJA IR INOVACIJOS.

PAŽANGŪS VAIRUOTOJO ASISTENTAI.

Patirkite pažangiausių ir intuityvių pagalbinių vairavimo sistemų naudą. Pasinaudokite pusiau autonominėmis Intelli-Drive 2.0 galimybėmis, Intellilux® Pixel LED žibintais ir 360° Intelli-Vision statymo pagalba.

TYRAS. DRĄSUS. GERESNIS NEI BET KADA ANKSČIAU.

Imkitės lyderystės, ženkite aukštyn ir važiuokite savo keliu