Grandland

NAUJASIS GRANDLAND.

Ne jūsų tipiškas SUV.

Su klasėje išsiskiriančiomis ypatybėmis, novatoriškomis technologijomis ir plačia pavaros sistemų gama (įskaitant 300 AG e-AWD įkraunamą hibridą), taip pat su visiškai nauju drąsiu ir tyru dizainu, kuris Granldand suteikia tokią išvaizdą, kurios žmonės negali nepastebėti, Opel Grandland yra visoks, tik ne tipinis. Jūs galite pamiršti viską, ką galvojote apie SUV.

IŠORĖS STILIUS.

DRĄSUS IR TYRAS DIZAINAS.

Tai pats ambicingiausias mūsų dizaians. Naujasis Grandland suderina drąsią estetiką su tikslia Vokiška Inžinerija, kad sukurtų tokį SUV, kaip joks kitas. Ir su mūsų naujuoju Vizor, kaip dizaino veidu, Grandland iš tiesų atrodo visiškai kitaip, nei tipinis SUV.

INTERJERO DIZAINAS.

NOVAOTIRŠKAS IR VILIOJANTIS.

Naujasis Grandland pasiržymi mūsų visiškai nauja Pure Panel panele, kuri funkcionuoja ne tik kaip automobilio širdis ir operacinė sistema, bet taip pat eliminuoja bereikalingus trukdžius rodydama pirmiausia Jums svarbiausią informaciją. Tai, kartu su visiškai nauju interjero dizainu ir apdovanojimus pelniusiomis Ergonomic Active Sėdynėmis yra visiškai unikalu šioje klasėje, kas Grandland daro tokiu SUV, kaip joks kitas aplink.

VARIKLIS.

JAUDINANTIS IR EFEKTYVUS.

Naujasis Oepl Grandland nėra drąsus vien tik dizainu paviršiuje. Konstruktoriai automobilio važiavimo savybėms skyrė ne ką mažiau dėmesio, nei jo išvaizdai. Nuo pirmaujančių klasėje įkraunamo hibrido opcijų iki efektyvių benzininių ir dyzelinių variantų, kiekvienas gali turėti savo svajonių Grandland.

SAUGUMAS IR INOVACIJOS.

RŪPESTINGAS IR APSKAIČIUOTAS.

Labiau nei sukurti drąsiausią SUV rinkoje mes taip pat norėjome jį padaryti saugiausiu, ir su dviem iš naujausių klasėje pirmaujančių inovacijų, galite būti ramūs, mes tai pasiekėme. Mūsų nauja Active Driving Assist sistema suderina Adaptyvią Kruizo Kontolę ir Juostos Pozicionavimo Pagalbininką, kuris sukuria pusiau autonominio vairavimo patirtį, kuri padaro Grandland vairavimą magistraliniuose keliuose labiau atpalaiduojantį nei kada anksčiau. Taip pat mūsų NaktinioMatymo Kameros sistema pagerina vairuotojo matymą tamsoje atpažindama pėsčiuosius ir gyvūnus iki šimto metrų atstumu.