Skip To Content
Astra GSe

Naujoji Opel Astra GSe

Naujoji Opel Astra grand sport electric (GSe) yra Astra, kuri nepanaši į jokią kitą. Sportiškumas, pritaikytas maksimaliam įspūdžiui ir mažesnėms emisijoms, sukurtas su aistra ir preciziškumu. Drąsus ir tyras dizainas derinamas su hibridine galia ir efektyvumu, kad vairavimo patirtis būtų fenomenali. Pakelkite savo vairavimo lygį!


63-64 km
Elektra įveikiamas atstumas
1.2-1.1 l/100km
Degalų sąnaudos
225 ag
Sistemos galia

Asmeninė dinamika

Susikurkite idealią savo Opel Astra GSe ir įveskite hibridinę galią į gyvenimą.
Pamatykite viduje


Apžvalga

225 ag. Mažesnės
emisijos

Naujoji Opel Astra GSe suteikia jaudinantį vairavimą nekenkiant aplinkai. Tikslus valdymas, hibridinė galia ir unikaliai drąsus sportinis stilius susijungia į jaudinančiai grynos vokiškos energijos išraišką.
Dinamika

Lenktyninis tikslumas

Opel Astra GSe suteikia neprilygstamą valdymą su vikria sportine važiuokle, išmaniais amortizatoriais su selektyvaus dažnio slopinimo (FSD) technologija ir staigiai reaguojančiu vairo kalibravimu.

Technologija

E-rally technologija
Astra GSe teikia jums naujoves – nuo intuityvios informacijos ir pramogų sistemos, kuri sujungia jus su jūsų skaitmeniniu pasauliu, iki patobulintų vairavimo technologijų, sukurtų Opel novatoriškame e-ralio automobilių sporte.

Dizainas

Astra GSe atkreipia dėmesį savo drąsiomis priekinėmis grotelėmis, specialiais 18 colių dviejų atspalvių deimantinio pjovimo lengvojo lydinio ratlankiais ir išdidžiu GSe ženklu. Viduje aistrą tęsia drąsaus ir gryno dizaino bei skaitmeniniu būdu detoksikuota kabina, sutelkta aplink vairuotoją.

Elektrinis

E-mobilumas yra paprasta: mes sukūrėme savo elektromobilius taip, kad jais naudotis būtų paprasta it išmaniuoju telefonu.