Skip To Content
„Opel“ atgaivins „Frontera“ vardą

"Opel“ atgaivins „Frontera“ vardą – jį turės visiškai naujas SUV
 

2024-01-24
 
 
 
 
 

„Opel“ paskelbė, kad 2024 m. į kelius sugrąžins vardą „Frontera“. Taip vadinsis visiškai naujas Vokietijos gamintojo SUV modelis. Naujoji „Frontera“ bus smagi vairuoti ir pasižymės išmaniomis funkcinėmis savybėmis. Debiutuojantis modelis visuomenei bus pristatytas vėliau šiais metais.

 

Jis atspindės naująją „Opel“ tvirtų, drąsių ir išgrynintų modelių dizaino filosofiją bei taps pirmuoju serijiniu Vokietijos markės automobiliu, paženklintu naująja bendrovės emblema. Naująją „Frontera“ nuo pat gamybos pradžios bus galima rinktis ir su elektromobilio pavara.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Frontera“ vardas idealiai tinka mūsų naujajam SUV modeliui. Jis išsiskirs tvirtu charakteriu ir atstovaus pačiam karščiausiam rinkos segmentui“, – pabrėžė „Opel“ generalinis direktorius Florianas Huettlis.

 

Rinkos naujokas bus erdvus ir universalus automobilis, taikysiantis į aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjus bei keliauti mėgstančias šeimas. Naująjį modelį išleisiantis gamintojas pasiūlys mobilumo priemonę už plačiam vairuotojų spektrui prieinamą kainą. Tai – ilgametė „Opel“ tradicija.

 

Naujojo SUV modelio visiškai elektrinė versija bei šiemet taip pat pasirodysiantis naujos kartos „Grandland“ modelis su elektros pavara taps svaria paspirtimi „Opel“ transformuojantis į vien tik elektrinių transporto priemonių gamintoją. Po šių automobilių pristatymo vokiečiai pasiūlys kiekvieno gamos modelio elektrinę versiją.

 

„Opel“ jau dabar turi itin platų baterijose kaupiama elektros energija varomų gaminių asortimentą. Jis apima nuo keturračio „Rocks Electric“ ir elektromobilių „Corsa Electric“, „Mokka Electric“, „Astra Electric“ bei „Astra Sports Tourer Electric“ iki naujųjų keleivinių „Combo Electric“ bei „Zafira Electric“ automobilių. Be to, jau šiandien vokiečiai siūlo visos lengvųjų komercinių modelių gamos elektrines versijas, įskaitant naujuosius „Combo Electric“, „Vivaro Electric“ ir „Movano Electric“.

 

Daugiau informacijos apie naująjį automobilį ir pirmąsias „Frontera“ nuotraukas „Opel“ atskleis artimiausiomis savaitėmis.

 

Apie „Opel“

 

„Opel“ yra vienas didžiausių Europos automobilių gamintojų, kuris dėl plataus elektrifikavimo pirmauja CO2 emisijų mažinimo srityje. Įmonę 1862 m. Riuselsheime, Vokietijoje, įkūrė Adamas Opelis, o 1899 m. ji pradėjo gaminti automobilius. „Opel“ yra „Stellantis NV“, pasaulinio lyderio, sukurto naujai tvaraus judumo erai, dalis. Kartu su giminingu Didžiosios Britanijos prekės ženklu „Vauxhall“ bendrovė atstovaujama daugiau kaip 60 pasaulio šalių ir toliau žengia į naujas tarptautines rinkas. Šiuo metu „Opel“ nuosekliai įgyvendina elektrifikavimo strategiją, kad užsitikrintų tvarią sėkmę ir užtikrintų būsimų klientų mobilumo poreikių patenkinimą. Iki 2024 m. bus galima įsigyti elektrifikuotą kiekvieno „Opel“ modelio variantą. Nuo 2028 m. Europoje „Opel“ visą dėmesį sutelks į elektromobilius.