Skip To Content
Baterijos

Opel elektromobilių baterijos

Visos mūsų baterijos sukurtos naudojant naujausią ličio-jonų technologiją. Didelis nuvaiuojamas atstumas yra užtikrinamas dėl kompaktiško dydžio (jis leidžia į mašiną sumontuoti daugiau baterijų), taip pat ir cheminės ličio-jonų struktūros, kuri yra atsparesnė karščiui. (Kuo didesnis atsparumas karščiui, tuo mažiau energijos reikia atvėsinti baterijai, kad ši pasiektų optimalią temperatūrą.)

Aktyvi baterijos valdymo sistema išlaiko optimalią baterijos temperatūrą bet kokiomis oro sąlygomis.
Opel baterijos nenukenčia dėl "atminties efekto", taigi jūs galite dalinai įkrauti savo elektromobilį taip dažnai, kaip tik jums reikia be jokio pavojaus baterijai patirti pirmalaikę talpos degradaciją.

Baterijos priežiūra

Iš tiesų šiai detalei nereikia jokios priežiūros. Kai jūsų automobilis yra aptarnaujamas Opel atstovybėje, mes pilnai patikriname bateriją, įkroviklio jungtį, įkroviklius ir kabelius. Mes taip pat suteikiame oficialų baterijos sertifikatą, kuris patvirtina maksimalias baterijos įkrovimo galimybes (Kiek baterija dar gali sutalpinti energijos). Šis sertifikatas padidins jūsų automobilio vertę jį parduodant.

Baterijos garantija

Visi mūsų elektromobiliai parduodami su 8 metų arba 160.000 km baterijos garantija mažiausiai 70-imčiai proc. jos originalios talpos praėjus minėtam laikui ar distancijai. Mūsų Baterijs Talpos Sertifikatas patvirtina tikrąją baterijs talpą ir yra vertingas parduodant automobilį naudotų rinkoje.