Skip To Content
Įkrovimas

Ką jums iš tiesų reikia žinoti apie elektromobilio įkrovimą

Kai klausimas pasisuka apie elektromobilio įkrovimą, jūs visą informaciją apie tai surasite čia ir dabar!

 
Kalbant apie kasdienį automobilio naudojimą, jūs tikriausiai norėsite automobilį įkrauti greičiau arba kitur, nei namuose. Šiuo atveju jūs užsukote į tinkamą puslapį: toliau mes išdėstysime savo patarimus, kurį kabelį naudoti jums būtų patogiausia ir kuris sieninis įkroviklis jums tiktų labiausiai. Taip pat čia rasite informacją, kaip su mūsų išmaniais sieniniais įkrovikliais galima valdyti savo išlaidas. Galiausiai jūs įsitikinsite, kad elektromobiliai yra smagūs, o jų įkrovimas toks pats paprastas lyg krautumėte išmanųjį telefoną.

Tinkamiausias kabelis jums

Jūs galite rinktis iš skirtingų įkrovimo būdų: nuo paprasčiausios rozetės namuose iki itin greitojo įkrovmo tiesioginės srovės stotelėse

Pasiruošę: jūsų namų rozetė

1,8 kW

 

Krovimas iš paprastos jūsų namų rozetės yra labai paprastas ir patogus sprendimas, nes nereikia jokio atskiro specialaus paruošimo, o buitinę rozetę galite rasti beveik visur. Jums tereikia įsigyti Mode 2 kabelį, kuris tinka įkrauti automobilį iš buitinėms namų rozetės.

 

Komunikacija tarp automobilio ir įkrovimo jungties rūpinasis vadinamoji vidinė kabelio kontrolės dėžutė (ICCB), kuri užtikrina saugumą

 

Bet turėkite omenyje, kad tipinis įkrovimo greitis siekia 10 nuvažiuojamų kilometrų per vieną valandą1. Todėl įprastam jūsų elektromobilio įkrovimui mes rekomenduojame svieną iš mūsų sieninių įkroviklių.

 

Šis įkrovimo sprendimas man tinka jeigu...

 

 • Man reikia atsarginio plano jei nerasiu viešo įkrovimo stotelės arba pas draugus namuose ir pan.
 • Aš turiu įkraunamą hibridą (PHEV) kuris gali būti įkrautas per naktį2
Sustiprintas buitinis įkrovimas: green' up sistema pagal legrand

3,7 kW

 

Green' up rozetė pagal Legrand yra sustiprinta buitinė rozetė, kuri suteikia dvigubai didesnį įkrovimo greitį (apie 20 km nuvažiuojamo atstumo per valandą1) negu paprastas buitinis kabelis (Mode 2 kabelis) pajungtas į įprastą rozetę.

 

Vis tik jis reikalauja ir sustiprinto buitinio kabelio, kuris užtikrintų didesnį rovės pratekėjimą pajungus į šią rozetę3. Kartu jie užtikrina didžiausią įmanomą įkrovimo galią ir garantuoja stiprų bei saugų įkrovimą be pavojaus perkaisti. 

 

Šis įkrovimo sprendimas man tinka, jeigu...

 

 • Jeigu vidutinis mano per dieną nuvažiuojamas atstumas yra gerokai mažesnis nei 200 km.
 • Aš daugiausiai savo transporto priemonę įkraunu kitur, pavyzdžiui darbe.
 • Aš turiu įkraunamą hibridą (PHEV) kuris gali būti įkrautas per maždaug 4 valandas2.
Pagreitintas įkrovimas: namuose arba kelionėje

7,4 kW / 11 kW

 

Norite namuose įsikrauti greičiau ir patogiau? Tada geriausias sprendimas jums yra ant sienos arba stulpelio montuojama įkrovimo stotelė.

 

Opel siūlo skirtingo tipo sieninius ir išmanius sieninius įkroviklius kurie atitinka integruotą  įkroviklį (OBC) jūsų automobilyje: vienfazį arba trifazį.

 

Sieninis įkroviklis paprastai parduodamas kartu su įtaisytu Mode 3 įkrovimo kabeliu. Jis toks pats, kokį pamatysite viešose AC įkrovimo stotelėse. Kelionėms jums reikėtų pasirūpinti ir kilnojamu tokiu kabeliu!

 

Šis įkrovimo sprendimas man tinka, jeigu...

 

 • Aš reguliariai kraunu savo elektromobilį namuose arba kelionėse.
 • Man reikia įkrauti automobilį per naktį.

Viešas greitas įkrovimas
Greitkeliuose jūs dažnai rasite greito įkrovimo stoteles (Tiesioginės srovės stotelės) - taigi per 30 min trukmės kavos pertraukėlę jūs galite užpildyti savo Corsa-e bateriją iki 80 proc1.
 
Mode 4 įkrovimo kabelis būna prijungtas tiesiai prie DC įkrovimo stotelių.
 
Turėkite omenyje, kad tik pilnai elektriniai (BEV) automobiliai turi jungtis, pritaikytas DC įkrovimui (Kombinuoto Įkrovimo Sistema - CCS4), bet ne įkraunami hibridai (PHEV) dėl mažesnės baterijos talpos.

 

Šis įkrovimo sprendimas man tinka, jeigu...

 

 • Man reikia įsikrauti ilgesniems atstumams kelionės metu

 

Tinkamas viskam: universalus įkroviklis

1,8 kW to 11 kW

 

Su Universaliu Įkrovikliu jūs galite viską: krautis nuo namų rozetės, industrinės rozetės (būtina rozetės instaliacija) ir viešų AC įkroviklių.

 

Jis suteikia iki 11 kW įkrovimo galią (Maždaug 60 km nuvažiuojamo atstumo per 1 val), bet reikia trifazio pajungimo namuose (CEE16). Kai jis pajungtas prie įprastos rozetės, parametrai būna lygūs Mode 2 kabeliui.

Patarimas: Universalų įkroviklį galima naudoti užsienio šalyse!
Adapteriai skirtingiems rozečių tipams yra Internetiniame Opel+ Priedų Kataloge

 

Šis įkrovimo sprendimas man tinka, jeigu...

 

 • Man patogu įsikrauti automobilį namuose per naktį
 • Dažniausiai keliauju tiek, kiek leidžia viena įkrova nuvažiuojamas atstumas ir kraunu automobilį namuose.
 • Palieku universalų įkroviklį namuose ir naudoju jį kaip sieninį įkroviklį.
 • Kartais noriu važiuoti tolimesnius atstumus, pasiimu universalų įkroviklį su savimi ir būnu pasiruošęs įsikrauti kai tik surasiu tinkančią rozetę.
 • Noriu turėti galimybę nuolat įsikrauti keliaujant, turėti stacionarų įkroviklį namuose ir lengvą Mode3 kabelį automobilyje keliaujant.

 

 •  

 

1 Paminėtos Corsa-e reikšmės. Įkrovimo laikas priklauso nuo į automobilį integruoti įkroviklio, įkrovimo kabelio ir naudojamos stotelės galios. Susisiekite su Opel atstovu norėdami sužinoti dauiau apie NDEC ir WLTP matavimo metodus*.

2 Paminėtos Grandland Hybrid4 reikšmės. Įkrovimo laikas priklauso nuo į automobilį integruoti įkroviklio, įkrovimo kabelio ir naudojamos stotelės galios. Susisiekite su Opel atstovu norėdami sužinoti dauiau apie NDEC ir WLTP matavimo metodus*.

3 Pastiprintas buitinis įkrovimo kabelis prijungus jį prie rozetės pasižymi tokiu pat galingumu kaip Mode 2 kabelis.

4 Kombinuoto įkrovimo sistemos (CCS) kištukas yra patobulinta Type 2 kištuko versija su dviem papildomais galios kontaktais, kurie suteikia greitesnio įkrovimo galimybę.

Įsirenkite sieninį įkroviklį savo elektromobiliui

Jeigu jūs turite elektromobilį, patogiausias būdas jį krauti namuose yra ant sienos arba stulpo montuojamas įkroviklis. Šios vadinamosios sieninės dėžutės yra pritaikytos jūsų automobiliui ir leis elektromobilį įkrauti greičiau nei iš įprastos buitinės rozetės.

Sieniniai įkrovikliai yra labai paprasti naudoti, jie iš karto turi automatinio paleidimo funkciją. Pažangesni sieniniai įkrovikliai taip pat yra labai paprasti naudoti, tačiau turi daugiau funkcijų, nei tik paprastą įkrovimą. Kartu su išmaniu sieniniu įkrovikliu veikia ir išmanioji programėlė, kuri jums leis matyti visus raportus, subalansuoti įkrovimo grafiką, valdyti skirtingus vartotojus ir nuotoliniu būdu atlikti priežiūros darbus.

Opel jums siūlo skirtingus sieninių ir išmanių sieninių įkroviklių tipus. Mes jums padėsime išsirinkti patį tinkmiausią, kuris atitiktų jūsų automobilio įkroviklį, elektros instaliacijos fazes ir jums reikalingą įkrovimo greitį.
Sieninio įkroviklio apžvalga

Vienfazis / 3.7 ir 4.6 kW arba 7.4 kW

Trifazis / 11 kW

 

Tai idealus sprendimas jūsų elektriniam Opel, galimas vienfazio arba trifazio versijose. Žinoma, galima jūsų trifazį automobilį įkrauti ir vienfaziu sieniniu įkrovikliu, bet įkrovimo greitis bus kompromisinis. Greitesniam įkrovimui mes siūlome jums dedikuotą trifazį stacionarų įkroviklį.

 

Šis man tinka, jeigu...

 

 • Jeigu reguliariai įkraunu namuose.
 • Jeigu kitos ypatybės neskaitant įkrovimo man yra nesvarbios.

 

Apžiūrėkite mūsų sieninio įkroviklio profilį internetiniame Opel+ priedų kataloge:

 

Išmanaus sieninio įkroviklio apžvalga

Vienfazis / 7.4 kW

Trifazis / 11 kW arba 22 kW

 

Idealus tiems, kurie dalinasi sieniniu įkrovikliu, nori matyti energijos suvartojimą ir jį valdyti pagal skirtingus poreikius. Turėkite pilną kontrolę su išmanaus sieninio įkroviklio aplikacija. Ji galima tiek vienfaziam tiek trifaziam įkrovikliui.

 

Šis man tinka, jeigu...

 

 • Jeigu aš noriu ne tik įkrovimo galimybės, bet ir papildomų funkcijų, kaip ataskaitų teikimas ir nuotolinis valdymas.
 • Jei aš dalinuosi savo įkrovikliu ir noriu išsamių ataskaitų apie individualių energijos suvartojimą.

 

Peržiūrėkite mūsų sieninio įkroviklio profilį internetiniame Opel+ priedų kataloge:

Opel+ įkrovimo priedai elektromobiliams

Įkrovimas? Jokiu problemų! Ar jūs krautumėte elektromobilį ar įkraunamą hibridą, ar jūs norite jį krauti namuose, ar viešose stotelėse, ar jums patiktų paprastas įkrovimas ar išmanus - mes siūlome plačią gamą priedų įkrovimui, kurie atitiks jūsų asmeninius pageidavimus. Mes jums siūlome skirtingus įkrovimo kabelius, sieninius įkroviklius, lanksčius sprendimus ir kitus aksesuarus.