Skip To Content
Ypatybės

Tai Mokka-e

Tyras vairavimo malonumas

Design

Stovėsena ir proporcijos
Naujoji Mokka-e ir standartus laužantis jos dizainas atverčia naują lapą ateities Opel automobilių dizainui. Kiekviena linija ir linkis nuo išlaikyto krosoverio silueto iki tvirto vizualinio identiteto rodo pasitikėjimą. Mokka-e - drąsus pareiškimas. Tai savimi pasitikintis ir individualaus stiliaus automobilis, kuris išsiskiria iš minios. 
Išdrįsk būti kitoks
Atraskite erdvę, kurią sukūrė nauja vokiško dizaino kryptis. Iterjerui buvo suteiktas visiškai naujas skaitmeninis įvaizdis, kuris vairavimo potyrius perkelia į naują lygį - dar labiau patobulintas unikaliomis medžiagų kombinacijomis, dekoratyviniais elementais ir deriniais, kurie atitiks jūsų stilių. 
Drąsus iš kiekvieno kampo
Kad ir iš kurio kampo pažiūrėsite, Mokka-e jus nustebins savo dizaino sprendimais ir progresyviais funkciniais akcentais, tokiais kaip dailiai įkomponuoti galiniai LED žibintai, kurie harmoningai atkartoja skiriamąjį "Vizor" ženklą. 
Standartiškai išskirtiniai
Savo Mokka-e jūs galite "apauti" stulbinamo dizaino 16, 17, arba 18 colių ratlankiais. Niekas geriau neparodo, kad jūs esate pasiruošę būti matomais, nei priderintas aksesuaras, o su šiais ratais jūsų Mokka-e atrodys pasipuošusi švytėti nuobodžiose gatvėse. 
Asmeninis stilius
Išsiskirkite iš minios su unikaliais dizaino elementais. Jau išvažiavusi pro gamyklos vartus Mokka-e atrodo kaip niekas kitas kelyje, bet jūs galite automobilį dar labiau personalizuoti pasirinkdami variklio antvožo ir stogo spalvas. 
Nauja ikona
"Vizor" yra naujas skiriamasis Opel bruožas. Jis nepastebimai integruoja daugybę priekyje esančių saugumo elementų, sensorių bei prietaisų į vientisą dizaino elementą, kuris puoš visus ateities Opel. 

Saugumas ir inovacijos

Matrix LED žibintai
Prisitaikantys ir neakinantys Intelli-Lux LED Matrix žibintai užtikrina puikų matomumą bet kokioje situacijoje ir leidžia jums ryškiai matyti kelią dėka galingų ilgųjų šviesų žibintų neakinant kitų vairuotojų. 
Automatinė kruizo kontrolė
Automatinė kruizo kontrolė 1 2 leis jums neieškoti kompromiso tarp saugumo ir patogaus, atpalaiduojančio važiavimo. Ji automatiškai akseleruos ir stabdys automobilį išlaikydama pastovų saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. 

1 Papildoma įranga. Veikia važiuojant nuo 30 iki 180 km/val greičiu. 

2 Pagalbinės Opel vairavimo sistemos sukurtos padėti varuotojui, tačiau vairuotojas lieka atsakingas už patį vairavimą.

Automatinė avarinio stabdymo sistema
Kaip dalis saugumo sistemų paketo, į kurį įeina eismo juostos palaikymo ir nukrypimo nuo eismo juostos perspėjimo sistemos, Mokka-e automatinė avarinio stabdymo sistema seka priekyje esančias transporto priemones ir pėsčiuosius, kad galėtų išvengti avarijos arba ženkliai sumažinti avarijos pasėkmes. Iki 30 km/val, o tokiu greičiu daugiausia susdūrimų ir įvyksta, Mokka-e sistema visiškai sustabdys automobilį. Važiuojant didesniu greičiu sistema automobilį prilėtins iki 50 km/val ir ženkliai sumažins avarijos pasėkmes. 
Skaitmeninis prietaisų skydelis
Opel Pure Panel prietaisų skydelyje atsispindi rafinuotumas ir paprastumas. Supaprastintas ir pagal poreikius pritaikomas 12 colių vairuotojo informacinis prietaisų skydelis suteikia visą jums reikiamą informaciją be jokios netvarkos ir trikdžių. Vizualiai blaškantys elementai yra eliminuoti, paliktas tik vientisas skaitmeninis vaizdas. 
180 laipsnių panoraminė atbulinio vaizdo kamera
Panoraminė kamera suteikia jums vaizdą už automobilio 180 laipsnių kampu, išryškina arti esančius objektus ir leidžia jums pamatyti iš šonų atvažiuojančias transporto priemones. Tai itin naudinga stumiant automobilį atbulomis į gatvę. 
Parkavimo asistentas
Idealus parkavimas gali būti itin lengvas. Mokka-e Advanced Park Assist 1 pati išvairuos automobilį, jums tereikės naudotis akseleratoriaus ir stabdžio pedalais. Sistema padės surasti geriausią parkingo vietą nurodydama, ar joje pakanka erdvės automobiliui ir vėliau pati išvairuos mašiną atgal į gatvę. 
1  Pagalbinės Opel vairavimo sistemos sukurtos padėti varuotojui, tačiau vairuotojas lieka atsakingas už patį vairavimą.

Aukščiausio lygio komfortas

Pažangus komfortas
Mokka-e kiekvieną kelionę padaro įdomesne, o su patogiai kūną prilaikančiomis sėdynėmis ir vairuotojo sėdynės masažo funkcija dar ir atpalaiduojančia. Keliaukite komfortiškai, atvykite stilingai. 
Šildomi elementai
Šaltą dieną prabanga mažai kas gali pranokti šildomas sėdynes. Priekines Mokka-e sėdynės turi tris šildymo lygius, o vairuotojas galės mėgautis ir šildomu vairu. 
Universalumas
Kad ir kur jums reikėtų keliauti, erdvus Mokka-e interjeras ir išradingi sprendimai leis sutalpinti didžiulį krovinį arba visą šeimą su bagažu. Galinės sėdynės gali būti sulankstomos santykiu 40:60, tai ženkliai padidina bagažo erdvę bei leidžia patogiai įkrauti daiktus. 

Junglumas

Navigacijos sistema
Moderni liečiamuoju ekranu valdoma Opel navigacijos sistema į tikslą jus nuves geriausiu maršrutu, kurį sudarydama atsižvelgs į eismo situaciją realiu laiku, parodys arčiausiai esančias įkrovimo stoteles ir kiek laisvų jungčių jose yra. Pasirinkite Multimedia Media Pro su 10 clių ekranu 1 ir nuolatiniais atnaujinimais 2 arba Multimedia Navi su 7 colių ekranu 1

1 Papildoma įranga 

2 Neprieinama Airijoje

Multimedijos sistema
Mokka-e modelyje savo išmaniuoju telefonu galėsite naudotis automobilyje per  Apple CarPlay TM1 ir Android Auto TM2, 3 programėles, sujungti telefoną su multimedijos sistema per Bluetooth 4 ar USB lizdais. Mėgaukitės muzika per 6 garsiakalbių garso sistemą. 

1 Apple CarPlay TM ir Apple Siri yra Apple Inc. Registruoti prekės ženklai JAV ir kitose šalyse. 

2 Android Auti TM yra Google Inc. Registruotas prekės ženklas. 

3 Kai kurios funkcijos ir galimybės gali skirtis priklausomai nuo įrenginio ir jo operacinės sistemos. Norėdami patikrinti savo įrenginio galimybes eikite į www.apple.com arba www.android.com arba susisiekite su savo Opel atstovu. 

4 Bluetooth yra Bluetooth SIG Inc. registruotas prekės ženklas.

Bevielis įkrovimas
Kad išlaikytumėte savo Mokka-e interjerą erdviu ir neperkrautu, kraukite savo mobiliuosius įrenginius integruotu bevieliu krovikliu 1. Integruotas įrenginio laikiklis apsaugos jūsų įrenginio bateriją nuo prisijungimų perkrovų važiuojant nelygiu keliu. 
1. Papildoma įranga. Gali reikėti priedo išmaniajam telefonui. Indukcinis krovimas galimas tik su PMA arba Qi palaikymą turinčiais telefonais. Kad pasitikrintumėte krovimo galimybes, susisiekite su savo Opel atstovu.
OpelConnect paslaugos 1
Sumanus paslaugų asortimentas siūlo aukštą saugumo lygį, o paslaugų tiekėjai padės jums būti prisijungus ir kelyje, net vairuojant elektromobilį. 
Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą