Skip To Content
Apžvalga

 
Didžiausias našumas, nulinis išmetamųjų teršalų kiekis: tai, kas galioja visiems elektrifikuotiems Opel furgonams, galioja ir naujajam Movano Electric. Tai puikus vokiškas įrankis kiekvienai transportavimo užduočiai atlikti, pasižymintis legendiniu Opel funkcionalumu vežant krovinius ir pažangiomis pagalbinėmis vairavimo funkcijomis, sukurtomis siekiant maksimaliai padidinti efektyvumą ir sumažinti eksploatavimo išlaidas.


430 km (WLTP)

 

Didžiausias elektra nuvažiuojamas atstumas

Iki 17 m3

 

Didžiausia krovinio talpa: furgonas

(telpa 5 europinio standarto padėklai)

4 ilgiai / 3 aukščiai

 

16 kėbulo versijų

Panel Van, Chassis Cab, Crew Cab, Platform Cab ir Tipper / Dropside modifikacijosIšmanus, universalus, efektyvus

 

Naujasis Movano Electric su erdviu naujovišku salonu, galinga visiškai elektrine pavara ir patikima didelės talpos 110 kWh baterija – tai beveik kiekvienam verslui tinkamas automobilis, neišskiriantis teršalų.


E-technologijos
Baterija, įkrovimas ir dar daugiau

 

Pereinate prie elektromobilių? Tai puikus sprendimas dėl daugybės priežasčių. Naujasis Movano Electric yra efektyvus, tvarus ir žvelgiantis į ateitį – tikrai puikiai tinka Jūsų įmonei.

Universalumas
Pasiruošęs bet kokiam darbui

 

Pritaikykite furgoną savo profesiniams poreikiams: naujasis Movano Electric gali būti įvairių ilgių ir stilių su funkcijomis, leidžiančiomis patenkinti Jūsų klientų poreikius – visiškai be išmetamųjų teršalų ir beveik be triukšmo.

Kroviniai
Pervežkite viską

 

Dėl naudingosios apkrovos ir matmenų bei daugybės praktinių sprendimų naujasis Movano Electric pirmauja krovinių vežimo funkcionalumo srityje, todėl yra idealiai pritaikytas įvairioms užduotims atlikti.

Jungiamumas
Žinokite, kur važiuojate

 

Su naujuoju Movano Electric kiekvieną kartą važiuosite efektyviai. Taip yra ne tik dėl moderniausios elektrinės pavaros, bet ir dėl pažangių ryšio ir navigacijos galimybių.

 

Palengvinkite savo darbo dieną naudodami pažangiausias informacijos ir pramogų technologijas ir optimalų maršruto planavimą.

Movano Electric salonas
Dirbkite ten, kur esate

 

Daugiau nebereikės laikyti nešiojamojo kompiuterio ant kelių sėdint prie vairo. Paverskite savo naująjį Movano Electric tikru biuru ant ratų ir suteikite savo verslui šiuolaikiškumo.

Saugumas ir pagalba vairuotojams
Svarbiausia saugumas

 

Jauskitės saugesni, naudodami pažangias funkcijas, skirtas išvengti nelaimingų atsitikimų ir palengvinti vairavimą. Be įvairių naudingų pagalbos vairuotojui sistemų, naujajame Opel Movano Electric taip pat galima pasirinkti LED priekinius žibintus.

 

Jie ne tik suteikia Jūsų furgonui išraiškingesnę išvaizdą, bet svarbiausia yra tai, kad, palyginti su standartiniais halogeniniais priekiniais žibintais, jie apšvietimą pagerina 30 %.

Opel+ priedai ir dar daugiau
Namų įkrovikliai, stogo laikikliai ir kt.

 

Opel supranta, kad elektros energija yra Jūsų naujojo Movano Electric varomoji jėga, o kartu tai gali tapti ir Jūsų verslo sėkme. Todėl Jūsų furgonas standartiškai komplektuojamas su įkrovimo laidu.

 

Atrinkome geriausius papildomus elektrinių automobilių priedus. Sužinokite, kokia įranga geriausiai tinka Jūsų darbui.

Sužinokite daugiau

Namų įkrovikliai

Gaukite visą reikalingą informaciją apie namų įkroviklius ir įkrovimą namuose naudojantis mūsų el. mobilumo centru.

Įkrovimas ir nuvažiuojamas atstumas

Galime suteikti dar daugiau informacijos apie įkrovimą ir nuvažiuojamą atstumą naudojantis mūsų el. mobilumo centru. Sužinokite dabar.

Finansavimas ir parama

Dauguma šalių būsimiems elektromobilių pirkėjams siūlo dosnią paramą. Jums turime paruošę visą reikiamą informaciją.