Skip To Content
Elektra atsiperka

Visada taupymo režimu

Elektra tikrai atsiperka. Gaukite naudą pradedant skaičiuoti valstybės institucijų teikiamomis subsidijomis ir pigesniais apsilankymais servise. Dar daugiau, galite džiaugtis privilegijomis, kaip nemokamas parkavimas elektromobiliams, keliavimas autobusų juostomis.

Valstybės institucijų subsidijos

Gaukite 4000/5000 eurų Valstybės kompensaciją naujam elektromobiliui ir dar 1000 eurų, jei sunaikinsite seną ir taršią transporto priemonę. Daugiau informacijos, kaip gauti kompensaciją elektromobiliui įsigyti čia. Taip pat aplenkite eismo spūstis autobusų juostomis ir statykite automobilį nemokamai kur tik panorėsite*.

Sumani inverticija

Natūralu, kad palyginti elektromobilių, ir tradicinių automobilių su vidaus degimo varikliais kainas yra sudėtinga. Tačiau kai kalba pasisuka apie eksploatacijos kaštus, pranašumai yra nepralenkiami:

 

  • Aptarnavimo kaštai: jie gerokai mažesni nei automobiliui su vidaus degimo varikliu. Elektromobiliai turi gerokai mažiau judančių detalių, tad tokie darbai kaip alyvos keitimas jiems nėra reikalingi.

Sumanus sprendimas įkrovimui

Būdai, kaip kraunate bateriją ilgalaikėje perspektyvoje gali būti dar naudingesni ekonomiškai. Pavyzdžiui, galite sutaupyti pinigų naudodamiesi nemokamomis viešo įkrovimo stotelėmis. Jeigu namuose turite įdiegę sieninį įkroviklį, jūs galite laisvai planuoti įkrovimo laiką, kada įkrovimas bus ekonomiškai pigiausias. Pavyzdžiui, krautis tik tada, kai galioja naktinis tarifas. Tai pat galite siūlyti savo sieninį įkroviklį naudotis kitiems ir už tai gauti pinigus. Jeigu automobilis naudojamas kaip tarnybinis, galima paprastai kompensuoti darbuotojui krovimo kaštus kai jis įkrauna elektromobilį namuose. Taip pat naudojant mobiliasias programėles galima lengvai reguliuoti įkrovimo sesijas nuotoliniu būdu bei matyti, kiek automobilis yra įkrautas realiuoju laiku.