Skip To Content
Elektros Varikliai

Ateities mobilumas yra elektrinis

Norite sužinoti kodėl? Nes elektros varikliai yra tylūs, efektyvūs, juos retai reikia aptarnauti ir jie suteikia galimybė važiuoti be emisijų. Kitas privalumas - elektromobiliai nėra tokie priklausomi nuo gamtos resursų kaip vidaus degimo varikliai. Žinant faktą, kad didelė dalis elektros energijos atkeliauja iš atsinaujinančių šaltinių, nenorėsite žvalgytis atgal.

Didžiausias efektyvumas

Tikriausiai didžiausias elektros variklio pranašumas yra jo efektyvumas. Normalus variklis trečdalį savo energijos praranda kaip šiluminius nuostolius, tuo tarpu elektros variklis į ratus geba nukreipti apie 95 proc. energijos. Santykis tarp sukurtos ir panaudotos galios vadinamas efektyvumu.

Kaip veikia elektros variklis

Elektros variklis baterijos srovę konvertuoja į mechaninę energiją. Ritės sukuria cirkuliuojantį magnetinį lauką, kuris traukia kitus variklyje esančius magnetus. Sukuriama jėga perduodama į automobilio ašis, o šių sukimosi greitis priklauso nuo srovės dažnio.

Išskirtinė vairavimo dinamika

Didelis efektyvumas, pigi eksploatacija, jokių emisijų - elektromobilis turi daug racionalų privalumų. Tačiau jis yra ir itin smagus vairuoti: priešingai nei automobiliams su vidaus degimo varikliais, jums nereikia jokių pavaršininių perdavimų. Elektromobiliai turi maksimalų sukimo momentą visame diapazone ir siūlo naujos formos vairavimo malonumą.