Skip To Content
Nuvažiuojamo Nuotolio Optimizavimas

Paverskite savo elektromobilį tolimų kelionių žvaigžde

Padidinti nuvažiuojamą atstumą yra paprasta, jei žinosite, kaip. Sudėjus daugybę mažų vairavimo stiliaus pokyčių į vieną vietą jūs galite paversti savo elektromobilį tinkamu ilgoms kelionėms. Ir nors jūs negalite kontroliuoti visko, nuo jūsų priklauso, kaip toli nuvažiuosite. Norite padidinti nuvažiuojamą atstumą? Štai kertiniai faktoriai kaip tai padaryti:

Vairavimo stilius

Du pagrindiniai faktoriai, kurie daro įtaką jūsų nuvažiuojamam nuotoliui: kaip greitai važiuojate ir kaip stipriai akseleruojate. Taisyklė yra tokia: padidinus greitį dvigubai, dvigubai sumažės nuvažiuojamas atstumas. Ir kas kartą akseleruojant jūs naudojate energiją.


Paprasčiausi būdai padidinti nuvažiuojamą nuotolį:

  • Venkite agresyvaus stabdymo, nebent tai būtina. Nereikės iš naujo akseleruoti.
  • Išjunkite Sport režimą, jei jums jo nereikia.
  • Neskubėkite. Važiuokite racionaliu greičiu ir venkite nereikalingo greitėjimo.
  • Greitkelyje: stenkitės sekti transporto priemonę, kuri važiuoja pastoviu greičiu, pvz. didelį sunkvežimį ar namelį ant ratų. Žinoma, saugiu atstumu.
  • Planuojant maršrutą stenkitės išvengti stačių ir ilgų įkalnių.

 

E-mokymo įrankis yra Opel Connected Paslaugų dalis ir padės jus paversti elektromobilių vairavimo profesionalu.

 

Papildomas svoris

Jūsų automobilio svoris tiesiogiai veikia nuvažiuojamą atstumą, taigi geriau atsikratykite bereikalingo svorio prieš važiuodami:

 

  • Išimkite daiktus, kurių jums nereikia.
  • Įsitikinkite, kad ant galinės sėdynės ir bagažinėje nėra nereikalingų daiktų
  • Stogo laikikliai puikiai tinka transportuoti sportinei įrangai, tačiau kai jų nenaudojate, jie tiesiog kenkia automobilio aerodinamikai.

Padangų slėgis

Svarbu įsitikinti, kad jūsų padangos pripūstos tinkamai. Išsileidusios padangos reikalauja daugiau energijos jas sukti ir dramatiškai sumažina nuvažiuojamą nuotolį viena įkrova. Tikrinkite padangų slėgį bent kartą per mėnesį arba prieš ilgas keliones. Jei slėgis per mažas, važiuokite į artimiausią degalinę ir pripūskite jas iki rekomenduojamų normų.