Skip To Content
Apžvalga

Naujoji „Opel Astra Electric“

 

Išlaisvinamai elektrinis

 

Sveiki atvykę į gryniausią kada nors mūsų sukurtą „Astra“. Visos drąsios naujosios „Opel Astra“ savybės, pažangiosios technologijos ir modernus stilius - dabar su išlaisvinančia 100 proc. elektrinės pavaros galia.


iki 418 km
Elektra nuvažiuojamas atstumas
26 min
Įkrovimo iki 80 % trukmė
156 AG 
Galia


Astra Electric
 
 

Opel Astra Electric jau čia!

 

Naujasis Opel Astra Electric nuves jus į naują vairavimo erą, suderindamas pasitikėjimą savimi su pažangia vairavimo technologija ir nulinės emisijos visiškai elektrine jėgos pavara, kurios nuvažiuojamas atstumas viena įkrova siekia iki 416 km.

Naujoji visiškai elektrinė Opel Astra yra  pažangus Vokietijos inžinerijos kurinys.

Klasikos ir naujų technologijų derinys

Forma atitinka funkciją, o naujasis „Opel Astra Electric“ žengia į visiškai naują vairavimo erą. Tai pažangios vokiškos inžinerijos esmė - pasitikėjimą keliantis požiūris, pažangios vairavimo technologijos ir nulinės emisijos visiškai elektrinė jėgainė. Elektra varomas automobilis tampa tarsi išsilaisvinimo simboliu.

Pamatykite, kaip atrodo Jūsų mėgstamos spalvos automobilis


Apžiūrėkite vidų


Elektrinis mobilumas ir vairavimo malonumas

Išlaisvinantis elektra nuvažiuojamas atstumas, įkrovimas ir dar daugiau
Norite pereiti prie 100 proc. elektros energijos? Nesigailėsite pasirinkę šį automobilį, viena įkrova galintį nuvažiuoti daugiau nei 400 km ir standartiškai komplektuojamą su 11 kW įkrovikliu.Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.

Saugumas ir inovacijos

Technologijos, kurios saugo
Naujojoje „Opel Astra Electric“ įdiegtos išmaniosios funkcijos, skirtos palengvinti vairavimą ir užtikrinti Jūsų ir aplinkinių saugumą. 

Prestižinis komfortas

Įženkite į komforto zoną

Naujosios „Opel Astra Electric“ ergonominės aktyviosios sėdynės * pažymėtos AGR ** (Kampanija už sveikesnes nugaras) kokybės ženklu. Šios sėdynės su dešimčia skirtingų reguliavimo galimybių, įskaitant reguliuojamus galvos atlošus, elektroniniu būdu reguliuojamą juosmens atramą ir išplečiamą šlaunų atramą, yra ne tik itin patogios, bet ir palaiko sveiką laikyseną, užtikrinančią ilgalaikę gerą vairuotojo ir keleivių savijautą. 

 

* Papildomai pasirenkama „Edition“ įrangos lygyje ir standartinė GS įrangos lygyje.

** Sertifikatą, kaip kokybės ženklą, suteikia nepriklausoma bandymų komisija, sudaryta iš įvairių medicinos sričių ekspertų.

Dizainas

Išlaisvinančiai grynas
Naujosios „Opel Astra Electric“ neįmanoma supainioti su kitu automobiliu. Kiekviena dizaino linija ir išlenkimas aiškiai rodo, kad tai - vairavimo ateitis. Nuo drąsiai išryškėjančio firminio „Vizor®“ akcento, kuris matomas priekyje, iki glotnių paviršių, suteikiančių naujajai „Opel Astra Electric“ išskirtinai sportišką, užtikrintą laikyseną, ir netikėtų bruožų, dėl kurių ji išsiskiria iš minios.

Pažangus jungiamumas

Visuomet prisijungus
Naujoji „Opel Astra Electric“ buvo kruopščiai suprojektuota taip, kad būtų geriau valdoma, patogesnė ir teiktų vairavimo malonumą. Kartu su informacinėmis ir pramoginėmis sistemomis bei navigacija dar yra „OpelConnect“, kuri siūlo daug naujovių!

„Opel+“ priedai ir daugiau

Namams skirti įkrovikliai ir daugiau
Naujoji „Opel Astra Electric“ standartiškai komplektuojama su įkrovimo laidu. Atrinkome geriausius papildomus elektromobilių priedus.