Skip To Content
Apžvalga

Corsa Electric

 

 

Vairavimas vėl teikia malonumą!

 

Naujajame „Opel Corsa Electric“ dera patrauklus dizainas, pirmaujančios automobilių technologijos ir ateities elektrinė galia – kasdienio vairavimo patirtis, kuri garantuotai suteiks Jums džiaugsmo!


Iki 406 km
Elektra nuvažiuojamas atstumas
30 min
Įkrovimas nuolatine srove iki 80 %
156 AG
Efektyvi galia

Drąsus ir išgrynintas iš visų pusių


Pamatykite jį savo mėgstamos spalvos

 


Pamatykite vidų

Baterijos veikimas. Kaip toli galite nuvažiuoti?
Drąsus ir išgrynintas dizainas

Išsiskirkite iš minios!

 

Dinamiškas, pažangus ir jaunatviškas naujasis „Opel Corsa Electric“ užtikrina, kad visada atvyksite stilingai, kad ir kur keliautumėte!
Važiavimas elektriniu režimu

Tikras vairavimo malonumas!

 

Naujojo „Opel Corsa Electric“ nulinės emisijos variklis užtikrina didelį nuvažiuojamą atstumą, patogų greitąjį įkrovimą ir akimirksniu pasiekiamą sukimo momentą, kad važiuoti kaskart būtų smagu ir įdomu bet kokiame kelyje!
Pažangi technologija

Nepastebima, bet svarbi technologija!

 

Naujajame „Opel Corsa Electric“ gausu naujausių automobilinių technologijų – nuo geriausio klasėje apšvietimo iki pažangių pagalbinių vairavimo funkcijų, kad Jūsų kelionė būtų saugesnė, lengvesnė ir malonesnė!
Išskirtinis komfortas

Funkcijos salono viduje

 

Ko dar galite pageidauti, jei turėsite tokias funkcijas, kaip masažuojamosios sėdynės, beraktė atrakinimo sistema ir panoraminis stiklinis stogas?
Pažangus jungiamumas

Visada prijungtas!

 

Naujasis „Opel Corsa Electric“ buvo sukurtas galvojant apie ateitį ir sklandžiai integruoja Jūsų fizinį ir skaitmeninį gyvenimą per pažangias ryšio funkcijas.
Priedai

Dar daugiau galimybių Jūsų automobilyje

 

Nuo vizualinių patobulinimų iki įkroviklių – peržiūrėkite „Opel“ specialiai pritaikytų priedų asortimentą, skirtą pagerinti Jūsų automobilio naudojimo patirtį.


1 Please insert consumption values and/or local footnote here.

2 Please insert consumption values and/or local footnote here.