Skip To Content
Variklio alyva

Variklio alyva

Originali „dexos2™“ variklio alyva

Nauja „Opel“ sukurta alyva „dexos2™“ yra ekologiška, kokybiška ir ją naudojant užtikrinamos mažos degalų sąnaudos visuose „Opel“ modeliuose. Šios variklio alyvos galite įsigyti vietiniuose įgaliotuose „Opel“ priežiūros centruose.

Techniniai duomenys: aukšta kokybė ir mažos degalų sąnaudos

„5W-30 dexos2™“ variklio alyva yra visiškai suderinama su naujausiais dyzelino kietųjų dalelių filtrais (DPF) ir benzino kataliziniais konverteriais (CAT). „5W-30 dexos2™“ alyva užtikrina mažesį teršalų išmetimą ir variklio dalių nusidėvėjimą. Ši „Mid-SAPS“ alyva (turinti mažiau sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros) (SAPS) taupys degalus ir sumažins CO2 emisiją.
Ilgalaikė išskirtinė apsauga nuo susidėvėjimo
Užtikrina nepriekaištingą variklio švarą ir apsaugo nuo kenkiančių nuosėdų susidarymo
Sumažina degalų sąnaudas
Užtikrina ilgesnį eksploatavimo laiką ir palaiko tinkamą išmetimo dujų mažinimo sistemų veikimą automobiliuose su dyzeliniais ir benzininiais varikliais

Garantija

Į variklį įpilkite originalios „dexos2™“ alyvos, kurios galite įsigyti iš vietinio įgaliotojo „Opel“ priežiūros atstovo. Naudojant „dexos“ kriterijų neatitinkančią alyvą variklio veikimas gali būti prastesnis, arba jis gali būti pažeistas.

„dexos2™“ papildymas kritiniam atvejui

Visada rekomenduojame turėti alyvos atsargų, ypač vykstant į ilgesnę kelionę arba atostogauti. Jei prireiktų įpilti alyvos anksčiau, nei bus atliekama techninė priežiūra, jūs turėsite galimybę naudoti tokios pačios kokybės alyvą. Rekomenduojame įsigyti „dexos2™“ papildymą. Kreipkitės į įgaliotą „Opel“ priežiūros atstovą. Jei iki kito alyvos keitimo papildomo įpylimo neprireiks, įgaliotasis „Opel“ priežiūros centras išskaičiuos tai iš jūsų kitos sąskaitos.

 

„dexos2™“ papildymo pakuotėje, kurią bagažinėje pritvirtinsite lipniosiomis juostelėmis, rasite:

 

 • 1 l „5W-30 dexos2™“
 • 1 porą vienkartinių pirštinių
 • Šluostę variklio alyvos lygio matuokliui nuvalyti
 • Vienkartinį piltuvėlį

Reguliariai tikrinkite alyvos lygį

Pritaikę modernias technologijas alyvos sąnaudas sumažinome iki minimumo, bet tarp alyvos keitimo intervalų rekomenduojame reguliariai tikrinti alyvos lygį. Štai kaip:

 

 1. Įsitikinkite, ar „Opel“ pastatytas lygioje vietoje.
 2. Variklis turi būti dar šiltas, o po išjungimo turi būti praėjusios maždaug penkios minutės.
 3. Pakelkite automobilio variklio dangtį ir patikrinkite alyvos lygio matuoklį (paprastai jis turi ryškios spalvos antgalį).
 4. Ištraukite alyvos lygio matuoklį, švariai jį nušluostykite, įstatykite jį į rankenos angą ir lengvai pasukite.
 5. Vėl ištraukite alyvos lygio matuoklį ir patikrinkite variklio alyvos lygį.
 6. Jei variklio alyvos lygis atitinka arba yra netoli alyvos lygio matuoklio MIN lygio žymos, reikia įpilti alyvos. Atstumas tarp MIN ir MAX žymų atitinka vieną litrą variklio alyvos.
 7. Rekomenduojame naudoti tos pačios klasės ir kokybės alyvą, kuri buvo įpilta anksčiau.
 8. Neužmirškite atgal įstatyti alyvos lygio matuoklio.
 9. Įpylę alyvos uždėkite dangtelį ir jį priveržkite.

 

Atminkite. Variklio alyvos lygis neturi būti aukštesnis už alyvos matuoklio MAX žymą. Per didelis alyvos kiekis variklyje taip pat blogai, kaip ir jos trūkumas. Įpylus per daug alyvos gali būti pažeistas katalizinis konverteris. Rekomenduojame reguliariai tikrinti alyvos lygį, kas antrą kartą, kai tik sustojate degalinėje.