Skip To Content
Apžvalga
Combo-e Cargo

 

Naujasis Combo Electric įkūnija viską, kuo išsiskiria naujoji Opel elektrinių furgonų serija: jame Opel verslo patirtis derinama su tikslia inžinerija, kurios dėka buvo sukurtas visiškai elektrinis komercinis automobilis, pasižymintis optimaliu efektyvumu ir bekompromisiu universalumu. Net ir kompaktiškos išvaizdos Combo Electric krovininis automobilis pasižymi dideliu 4,4 m³ krovinių tūriu, kurį užtikrina puikios krovinių valdymo funkcijos, pavyzdžiui, „FlexCargo®“ krovinių pervežimo sistema.


300 km
Maksimalus elektra nuvažiuojamas atstumas, priklausomai nuo apkrovos ir parinkčių
4.4 m3
Didžiausias krovinio tūris
3,4  m
Didžiausias krovinio ilgis

Įelektrinantis partneris

 

Naujasis Combo Electric, pasižymintis įmantriu dizainu, didele erdve ir patikima baterija, idealiai tinka beveik kiekvienam verslui.


Efektyvus dizainas
Forma atitinka funkciją

 

Išorės dizainas nepalieka menkiausių abejonių, jog tai Opel, o naujojo Combo Electric interjeras užtikrina maksimalų komfortą, ergonomiką ir erdvę.

 

Susipažinkite su tikru daugiafunkciniu automobiliu, pasižyminčiu dideliu moduliškumu ir išmaniosiomis funkcijomis, padedančiomis atlikti kasdienius darbus.

E-technologijos
Baterija, įkrovimas ir dar daugiau

 

Norite pereiti prie elektromobilių? Tai puikus verslo sprendimas visomis prasmėmis. Efektyvus, tvarus ir perspektyvus. Puikiai tinka Jūsų verslui.

Universalumas
Jūsų daugiafunkcis įrankis

 

Pritaikykite savo naująjį Combo Electric. Tai yra puikus vokiškas įrankis Jūsų kasdieniam darbui: du skirtingi kėbulo ilgiai ir stiliai bei daugybė išmanių sprendimų, leidžiančių padidinti interjero pritaikomumą. Daugiau pritaikomumo – geresni rezultatai.

Kroviniai
Tinka vežti įvairius krovinius

 

Jūsų patikimas partneris kiekvienai užduočiai atlikti: naujasis Combo Electric pasižymi geriausiais savo klasėje krovinių skyriaus matmenimis, o papildomų privalumų suteikia tokios išmaniosios funkcijos kaip „Flex Cargo“ krovinio gabenimo atvartas.

 

Įspūdingas maksimalus krovinio ilgis –3090 mm2, todėl šis furgonas yra kompaktiškas iš išorės, bet labai erdvus viduje. (i) Matmenys gali skirtis priklausomai nuo konfigūracijos. Maksimalus krovinio ilgis – 3090 mm standartinėje Combo Electric važiuoklės bazėje, 3440 mm – ilgojoje Combo Electric važiuoklės bazėje su atidarytu pertvarų liuku ir nulenkta (-omis) keleivio sėdyne (-ėmis). 

Jungiamumas
Žinokite, kur keliaujate

 

Su naujuoju Combo Electric kiekvieną kartą važiuosite efektyviai. Šiuolaikinė elektrinė pavara, navigacijos sistemos galimybės ir „OpelConnect“ paslaugos užtikrins, kad Jūsų komandos kelionės būtų saugios.

Saugumas ir pagalba vairuotojams
Svarbiausia saugumas

 

Jauskitės saugesni: naujajame Opel Combo Electric sumontuoti geriausi savo klasėje „IntelliLux® Matrix LED“ (i) Papildoma įranga   priekiniai žibintai, kurie užtikrina optimalų matomumą

ir automatiškai prisitaiko, kad neakintų priešais atvažiuojančių vairuotojų. Su 14 atskirų LED segmentų ir nauju dizainu, „IntelliLux®“ suteikia Jums pasitikėjimo bet kokiomis sąlygomis!

 

Žmonės, furgonas, kroviniai. Apsaugokite juos visus naudodami pažangias funkcijas, kurios padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir palengvina vairavimą.

Galite sutelkti dėmesį į tai, kas iš tiesų svarbu - į Jūsų verslą!

 

Vairavimo efektyvumas
Skatina Jūsų verslą judėti pirmyn

 

Maksimaliai išnaudokite naujojo Combo galimybes dėl itin efektyvaus ir galingo elektrinio variklio bei trijų skirtingų važiavimo režimų.

 

Nesvarbu, ar važiuojate pas klientą kaimynystėje, norite nuvažiuoti kuo toliau, ar Jums reikia maksimalaus našumo vežant didelius krovinius – kiekvienai situacijai tinka tam tikras režimas.

Priedai Opel+ ir kt.
Įkrovikliai ir dar daugiau

 

Opel supranta, kad elektros energija yra Jūsų naujojo Combo Electric varomoji jėga, o kartu ir Jūsų verslo sėkmė. Todėl Jūsų furgonas standartiškai komplektuojamas su įkrovimo kabeliu. Atrinkome geriausius papildomus elektromobilių priedus.

 

Sužinokite, kokia įranga geriausiai tinka Jūsų darbui.


Atrasti daugiau

 

Community Verified icon

Įkrovikliai

Visą reikiamą informaciją apie įkroviklius ir įkrovimą namuose rasite mūsų e-mobilumo centre.

Įkrovimas ir nuvažiuojamas atstumas

Galime suteikti dar daugiau informacijos apie įkrovimą ir nuvažiuojamą atstumą naudojantis mūsų el. mobilumo centru. Sužinokite dabar.

Finansavimas ir subsidijos

Dauguma šalių siūlo dideles subsidijas būsimiems elektromobilių pirkėjams. Turime visą Jums reikalingą informaciją.