Skip To Content
Naujasis „Opel Astra Sports Tourer“

"Astra Sports Tourer"

 

 
„Astra Sports Tourer“ pasižymi drąsiu dizainu ir erdvumu. Klasėje pirmaujančios technologijos, tokios kaip „IntelliLux LED® Pixel Matrix Adaptive Lighting“. Projekcinis ekranas „Intelli-HUD“ ir „Intelli-Drive“ pusiau autonominė sistema užtikrina saugumą bet kuriuo metu.
 

126-135
C02 g/km
4.9-6.0 l/100 km
Minimalios ir maksimalios degalų sąnaudos
9,9 s
0 - 100 km/h

Specialus pasiūlymas

Astra Sports Tourer Edition Pack 130 A

 

Standartinė įranga:

 

  • 180° galinio vaizdo kamera
  • Belaidis išmaniojo telefono įkrovimas
  • Stogo begeliai
  • Saugos paketas su adaptyvia pastovaus greičio palaikymo sistema
  • Šildomas vairas
  • LED žibintai
  • PurePanel dizaino multimedijos sistem
  • Bevielis Apple CarPlay / Android Auto
  • 5 metų garantija be ridos apribojimo


Išraiškingas ir drąsus dizainas, kuris užveda

 

Naujosios Astra ideologija atitinka funkcionalumą ir didingumą. Naujoji "Opel Astra Sports Tourer" nuves jus į naują vairavimo erą. "Astra Sports Tourer", suderinantis pasitikėjimą savimi ir pažangias vairavimo technologijas, yra geriausias progresyvios Vokietijos inžinerijos įrodymas.

Pasirinkite pageidaujamą spalvą

Apžiūrėti vidų

Elektrinė ateitis

Susipažinkite su „Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid“. Bekompromisis našumas. Ar esate pasirengę pokyčiams?


Technologijos

Novatoriški inžineriniai sprendimai
 
Norėtumėte važinėti mieste neteršdami aplinkos ir laisvai naudotis šiuolaikinio benzininio ar dyzelinio automobilio privalumais keliaudami toliau? Jokių problemų!

Važiavimo dinamika

Važiuoja taip pat gerai, kaip ir atrodo

 

Šis naujosios kartos Opel Astra sukurtas kruopščiai apgalvojant kiekvieną detalę, kad būtų užtikrintas geresnis valdymas, didesnis komfortas ir malonesnė vairavimo patirtis.

Prestižinis komfortas

Įženkite į komforto zoną
 

Naujosios „Opel Astra Sports Tourer“ ergonominės aktyviosios sėdynės * pažymėtos AGR ** (Kampanija už sveikesnes nugaras) kokybės ženklu. Šios sėdynės su dešimčia skirtingų reguliavimo galimybių, įskaitant reguliuojamus galvos atlošus, elektroniniu būdu reguliuojamą juosmens atramą ir išplečiamą šlaunų atramą, yra ne tik itin patogios, bet ir palaiko sveiką laikyseną, užtikrinančią ilgalaikę gerą vairuotojo ir keleivių savijautą. 

 

* Papildomai pasirenkama „Edition“ įrangos lygyje ir standartinė GS įrangos lygyje.

** Sertifikatą, kaip kokybės ženklą, suteikia nepriklausoma bandymų komisija, sudaryta iš įvairių medicinos sričių ekspertų.

Dizainas

Išlaisvinančiai grynas

 

Išgrynintas ir drąsus dizainas, kurio skiriamuoju ženklu yra ikoniškasis „Opel Vizor®“, taip pat siūloma naujoviška įkraunama hibridinė technologija nustato naujus efektyvumo ir dinamiškumo standartus.

Pažangus jungiamumas

Visuomet prisijungus
 
Naujoji „Opel Astra Sports Tourer“ buvo kruopščiai suprojektuota taip, kad būtų geriau valdoma, patogesnė ir teiktų vairavimo malonumą. Kartu su informacinėmis ir pramoginėmis sistemomis bei navigacija dar yra „OpelConnect“, kuri siūlo daug naujovių!

„Opel+“ priedai ir daugiau pasiūlymų

Pritaikykite pagal savo poreikius

 

Važiavimas dviračiu, slidinėjimas, buriavimas, banglenčių sportas – mes galime pasiūlyti įvairių priedų, kad galėtumėte realizuoti bet kokius savo pomėgius ir apsaugoti automobilį.