Susisiekti

Pasirinkite prekybos atstovą

    1. Paieška pagal

Jūsų privatumas

* pažymėtus laukus privaloma užpildyti!

 

Spustelėdami mygtuką „Pateikti“, sutinkate, kad jūsų asmens duomenis nurodytais tikslais apdorotų ir naudotų šiame privatumo pranešime nurodytos šalys ir kad su jumis galima susisiekti jūsų nurodytais kanalais.

 

Prašome pataisyti išryškintus laukus ir bandyti vėl.

Close

Komunikacijos pranešimas

Jūsų asmens duomenis jūsų prekybos atstovas, „Opel Southeast Europe LLC“, „Opel Automobile GmbH“ (Riuselsheimas, Vokietija), „General Motors Holdings LLC“ (Mičiganas, JAV) ir „OnStar Europe Ltd.“ (Lutonas, JK) renka, apdoroja, perduoda ir naudoja rinkodaros tikslais, rinkos tyrimams bei duomenims apie pardavimą rinkti.

 

Jei įgyvendinant šiuos tikslus prireikia, galime atskleisti šią informaciją „General Motors Holdings LLC“ antrinėms įmonėms ir filialams bei pardavėjams, atstovams ir tiekėjams.

 

Įgyvendinant šiuos tikslus jūsų duomenys bus perduoti ir apdorojami už Europos ekonominės erdvės (EEE) ribų. Imsimės visų reikiamų priemonių siekdami užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis galiojančių įstatymų.

 

Jei reikia daugiau informacijos, perskaitykite privatumo ir slapukų politiką.

Close

Privatumo pranešimas

 

Jūsų asmens duomenis jūsų prekybos atstovas, „Opel Southeast Europe LLC“, „Opel Automobile GmbH“ (Riuselsheimas, Vokietija), „General Motors Holdings LLC“ (Mičiganas, JAV), „OnStar Europe Ltd.“ (Lutonas, JK ) ir įgaliotieji ar atrinkti paslaugų teikėjai renka, apdoroja, perduoda ir naudoja siekdami apdoroti jūsų užklausas ir pranešimus.

 

Jei vykdant ar apdorojant jūsų užklausą prireikia, anksčiau nurodytais tikslais galime atskleisti šią informaciją „General Motors Holdings LLC“ antrinėms įmonėms ir filialams bei pardavėjams, atstovams ir tiekėjams, kurie šiuos duomenis gali apdoroti ir naudoti.

 

Šiais tikslais jūsų asmens duomenys gali būti perduodami anksčiau nurodytoms šalims ir apdorojami už Europos ekonominės erdvės (EEE) ribų. Imsimės visų reikiamų priemonių siekdami užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis galiojančių įstatymų.

 

 Jei reikia išsamesnės informacijos, perskaitykite privatumo ir slapukų politiką.