Skip To Content
Ypatybės

Opel Combo-e Life

Suderina viską, ko jums reikia moderniame gyvenime

Universalumas

Lanksčios sėdynės

Galimas su penkiomis arba septyniomis sėdynėmis1, Combo-e Life yra apie universalumą. Reikia daugiau vietos bagažinėje? Dvi stumdomos sėdynės2 trečioje eilėje gali būti lengvai išimtos. 

 

1 Papildoma įranga. 

2 Trečios eilės sėdynės galimos tiek su standartine, tiek su prailginta ratų baze. Slankiojimo funkcija galima tik ilgos ratų bazės modelyje. 

 
Krovinių skyrius
Minimalus bagažinės dydis - 597 litrai1, padidinamas iki 2126 litrų2 suteikia Combo-e Life aukštą praktiškumo laipsnį - taigi vieninteis iššūkis bus surasti tiek bagažo, kad užpildyti bagažinę.  

Reikia dar daugiau vietos? Pasirinkite prailgintos ratų bazės Combo-e Life modelį su iki 2693 litrų2 siekiančia bagažine. 

 

1 5-iavietis standartinės ratų bazės Combo-e Life gali pasigirti 597 litrų bagažinės talpa su visomis sėdynėmis savo vietose. 5-iavietis ilgos ratų bazės modelis turi 850 litrų bagažinę. 

2 Iki 2693 litrų Combo-e Life su prailginta ratų baze ir 2126 litrų standartiniam modeliui, prikrovus iki lubų su nulenktomis galinėmis sėdynėmis pagal ISO 3832. 

 

Atskiros galinės sėdynės
Pasirinkite tarp praktiškai 40/60 santykiu padalomo galinio suolo arba 3 individualių galinių sėdynių1, kurių kiekviena standartiškai turi Isofix vaiko sėdynės tvirtinimą, kad jūsų mažieji galėtų keliauti iš taško A į tašką B saugiai ir komfortiškai. 

Reikia sutalpinti itin ilgą krovinį, pavyzdžiui, baldą? Paprasčiausiai sulenkstykite žemyn galines sėdynes į grindis nulenkite priekinę keleivio sėdynė, kad sutalpintumėte iki 2,7 metro ilgio (arba iki 3,05m ilgos ratų bazės modelyje) krovinius. Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, universalus interjeras gali būti konfigūruojamas paprastesniam jūsų gyvenimui. 

 

1 Papildoma įranga pasirinktose komplektacijose. 

Dėtuvės
Daugybė išmanių dėtuvių Combo-e Life modelyje sutalpins visą jūsų įrangą.  
Durys ir angos
Vienos arba dvigubos slankiojančios durys1 įlipimą ir išlipimą padarys paprastesniu. Susikonfigūruokite galą su asimetrinėmis padalinamomis durimis2 arba bagažinės dangčiu su atidaromu langu3 greitam ir paprastam patekimui į bagažinę.  

1 Dvi slankiojančios durys kaip papildoma įranga Edition modelyje, standartinė Elegance

2 Asimetrinės padalintos durys papildomai galimos tik Edition modelyje

3 Atidaromas langomas standartiškai tik Elegance ir Elegance Plus

Variantai
Combo-e Life yra galimas su dviejų ilgių kėbulais - 4,4m įprastoms versijoms ir 4,75m ilgos ratų bazės versijose, kur suteikiama dar daugiau erdvės interjere ir bagažinėje.  

35 papildomi centimetrai ilgiui Combo-e Life XL bagažinės tūrį padidina įspūdingais 253 litrais iki 8501 litrų standartinio tūrio. 

 

1 Matmenys 5-viečiam ilgos ratų bazės Combo-e Life modeliui su pakeltomis sėdynėmis. 

Design

Išorė
Tikras Opel pagal dizainą, Combo-e Life reprezentuoja vokiškai precizišką inžineriją tobulai atitinkančią modernios šeimos ir profesionalaus transporto poreikius. Viduje - erdvios proporcijos ir praktiškos inovacijos, kurios kiekvieną kelionę pavers malonia, kol Combo-e Life išorė spindės modernumu. 
Interjeras
Aukštesnė ssėdėjimo pozicija, intuityvus valdymas, šildomas vairas1 ir daugybė vietos - Combo-e Life išmani kabina suderina protingą junglumą su praktiškumu.  

Nukreipus fokusą į vairuotojo ergonomiką interjeras buvo sukurtas taip, kad pasiūlytų gerai apgalvotą, intuityvią erdvę su didele centrine konsole1 padalinta į tris funkcionalias zonas, į kurias įeina ekranas e-mobilumo informacijai kaip baterijos įkrovimas ir energijos panaudojimas. Multimedijos sistema integruota aukštesnėje pozicijoje su šildymo ir vėdinimo kontrolėmis žemiau, o apatinėje dalyje - ranka pasiekiamos dėtuvės. 

 

1 Papildoma įranga. 

Panoraminis stogas

Atverkite dangų su panoraminius stogu su virš galvos esančiomis dėtuvėmis1 ir elektra valdoma žaliuze. LED švieselės kabančioje daiktadėžėje sukurs atpalaiduojančią atmosferą kabinoje. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
LED dienos šviesos žibintai

LED dienos šviesos žibintai1 prideda efektyvumo ir padeda jums ir kitiems vairuotojams saugiai išlikti kelyje dienos šviesoje. 

 

1 Papildoma įranga tam tikrose komplektacijose. 

 

Saugumas ir inovacijos

Automatinis avarinis stabdymas
Automatinis avarinis stabdymas su Pėsčiųjų Aptikimu perspėja apie potencialius susidūrimus su pėsčiaisiais arba kitomis transporto priemonėmis1. Jeigu vairuotojas nesiima jokio veiksmo, automobilis stabdys automatiškai.  
Veikia automatiškai važiuojant greičiau nei 5 km/h ir lėčiau nei 85 km/h. Nuo 0 iki 30 km/val metrinė deakseleracija smūgio padarinių sumažinimui siekia 0,9g. Nuo 30 iki 85 km/h greičio sistema sumažins greitį 22 km/h. Po to vairuotojas turi imtis stabdymo veiksmo pats. Operacinis AEBPD greitis priklauso nuo aptikro objekto (mobilus objektas: nuo 5 iki 85 km/h; stovintis objektas: nuo 5 iki 80 km/h; pėstysis: nuo 5 iki 60 km/h). Opel vairuotojo pagalbos sistemos sukurtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia sistmos galimybes. Už vairavimą atsakomybė lieka vairuotojui. 
Pažangus statymo asistentas

Automatinis Parkavimo Asistentas1 aptinka automobilio stovėjimui tinkamas vietas, perima vairą ir suteikia akustinius ir vizualinius stignalus, kad išvengtumėte susidūrimo automobilio statymo metu. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
Juostos palaikymo asistentas
Juostos palaikymo asistentas perspėja vairuotoją apie nuokrypį iš eismo juostos ir švelniai pakoreguoja trajektoriją jeigu jūsų Combo-e Life pradeda netikėtai mėtytis tarp linijų išlaikydamas jus teisingame kelyje.  
Važiavimo nuoklane controlė

Važiavimo Nuokalne Kontrolė yra IntelliGrip1 sistemos funkcija, kuri padeda jums saugiai naviguoti net nuo stačiausių nuokalnių kontruoliuojamai ir atsariai, kol ji automatiškai palaiko greitį ir stabdymą. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
Greičio ženklų atpažinimas
Greičio ženklų atpažinimas skaito kelio ženklus ir atpažįsta leidžiamo greičio limito pokyčius ir pataria vairuotojui atitinkamai pakeisti greitį.  
Šoninės aklosios zonos perspėjimas
Šoninis Aklosios Zonos Perspėjimas automatiškai stebi ir perspėja apie artėjančias transporto priemones paralelinėse eismo juostose ir aklosiose zonose, suteikia jums didesnį pasitikėjimą keičiant eismo juostas ir daro gyvenimą truputį lengvesniu.  
Šono apsauga

Šono Apsaugos sistema1 naudoja 12 sensorių, kurie garsiniu ir vizualiniu signalu multimedijos ekrane praneš apie kliūtis, kurios gali būti nematomos manevruojant mažu greičiu.

 

1 Papildoma įranga. 

 
Saugumas ir oro pagalvės
Šešios oro pagalvės, įskaitant vairuotojo, keleivio, šonines ir užuolaidines siūlo aukštą saugumo lygį jums ir jūsų keleiviams visada.  
IntelliGrip

Išmani IntelliGrip1 sistema prisitaiko prie mažo sukibimo sąlygų kaip kad važiuojant per purvą, smėlį ar sniegą ir siūlo penkis skirtingus važiavimo režimus. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
Galinio vaizdo kamera

180o plataus kampo Panoraminė Galinio Vaizdo Kamera1 projektuoja automobilio aplinkę į 8" liečiamąjį ekraną. Virtualios trajektorijos linijos ekrane padės važiuoti atbulomis lengviau. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
Projekcinis ekranas

Su Projekcinius Ekranu1 pagrindinė informacija, tokia kaip greitis, susidūrinmo perspėjimai ir navigacija pasirodys stikliniame ekrane už vairo, kad jūsų akims nereikėtų nukrypti nuo kelio. 

 

1 Papildoma įranga. 

 

Junglumas

Navigacija

Multimedija Navi Pro1 su pažangiu valdymu balsu ir pilna navigacija pasirūpins, kad nukeliautumėte ten, kur reikia be jokio streso. Pasirinkite savo kelionės tiklsą ir leiskite palydovinei navigacijai parinkti jūsų maršrutą. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
Bevielis įkrovimas 

Combo-e Life bevielio įkrovimo sistema1 leis jums įkrauti savo telefoną kelyje bet kada ir be jokių laidų. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
OpelConnect paslaugos1
Išmani paslaugų gama suteikia naują saugumo laipsnį, o mūsų palaikymas padės jums likti prisijungusiems kelyje.  
  • Rami galva: Pagalbos Skambutis, Gedimo Skambutis ir Automobilio Statusas bei Informacija
  • Patogumas: Nuotolinės funkcijos durų atrakinimui, garso signalui ir žibintams
  • Išmanus vairavimas: Mėgaukitės atpalaiduojančiu vairavimu dėka Gyvais Nagivacijos atnaujinimais, Kelionės ir Vairavimo Valdymu

 

1 OpelConnect Paslaugų prieinamumas priklauso nuo šalies ir automobilio. Paslaugos gali reikalauti prenumeratos mokesčio ir yra priklausomos nuo mobilaus ryšio padengimo

Opel+ priedai

Atitiks jūsų individualius poreikius

Išreikškite save su originaliais Opel+ priedais ir išnaudokite savo Combo Cargo galimybes. Sukurti ir išbandyti jūsų Opel. 

 

Paveikslėlis gali skirtis nuo produkto prekyboje.

Išmanus sieninis įkroviklis
Rodyti detales
Įkrovimo kabelis
Rodyti detales
Kabelio krepšys
Rodyti detales
Opel stogo bagažinė
Rodyti detales
Vaikiška kėdutė
Rodyti detales
FlexConnect i-pad laikiklis
Rodyti detales

Kas toliau?

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą