Skip To Content
Apžvalga
Vivaro-e

 

Naujasis Vivaro Electric atspindi išskirtines naujosios Opel elektrinių furgonų serijos savybes: tai geriausias pasirinkimas įmonėms, kurios laikosi aukščiausių standartų. Joms reikalingos patvarios transporto priemonės, kurios yra itin universalios ir puikiai įsilieja į optimizuotą darbo procesą. Dėl bekompromisių savybių ir važiavimo be išmetamųjų teršalų Vivaro Electric idealiai tinka eksploatavimui mieste ir už jo ribų, jį galima rinktis iš dviejų ilgių ir dviejų dydžių baterijų versijų, o jo elektra nuvažiuojamas atstumas siekia iki 352 km (pagal WLTP) (i) Energijos sąnaudos (vidutinės) 23,7 - 26,2 kWh/100 km; CO2 emisija - 0 g/km; nuvažiuojamas atstumas (vidutinis) nuo 316 km iki 352 km (priklausomai nuo komplektacijos). 


352 km (WLTP)
Didžiausias elektra nuvažiuojamas atstumas
6.6 m3
Didžiausias krovinio tūris
1263 kg
Didžiausia apkrova

Patikimas partneris

 
Dėl erdvaus ir universalaus vidaus, didelės naudingosios apkrovos ir patikimos baterijos naujasis Vivaro Electric yra idealus automobilis beveik kiekvienam verslui.

E-technologijos
Nuvažiuojamas atstumas, įkrovimas ir dar daugiau

 

Norite pereiti prie elektromobilių? Tai puikus verslo sprendimas visomis prasmėmis. Efektyvus, tvarus ir perspektyvus. Puikiai tinka Jūsų verslui.

Universalumas
Jums tinkantis furgonas

 

Suasmeninkite furgoną pagal savo profesinius poreikius: naująjį Vivaro Electric galima rinktis iš įvairių kėbulo ilgių ir stilių su funkcijomis, atitinkančiomis Jūsų poreikius, visiškai neišmatant teršalų ir beveik be triukšmo.

Kroviniai
Pervežkite bet kokius krovinius

 

Naudingoji apkrova ir matmenys yra svarbūs, tačiau dvigubos stumdomos durys ir du 12 V kištukiniai lizdai - iš tiesų įspūdinga įranga.

 

Todėl naujasis Vivaro Electric yra idealus komercinis automobilis bet kokiai užduočiai atlikti, nesvarbu, ar dirbate siaurose miestų gatvėse, ar ten, kur trūksta elektros lizdų.

Jungiamumas
Žinokite, kur važiuojate

 

Su naujuoju Vivaro Electric kiekvieną kartą važiuosite efektyviai. Moderniausia elektrinė pavara, taip pat navigacijos sistemos galimybės ir OpelConnect paslaugos padės Jums ir Jūsų komandai keliauti saugiai.

Mobilusis biuras
Dirbkite ten, kur esate

 

Daugiau nebereikės laikyti nešiojamojo kompiuterio sėdint prie vairo. Paverskite savo naująjį Vivaro Electric tikru biuru ant ratų ir perkelkite savo verslą į naują produktyvumo lygį.

Saugumas ir pagalbos vairuojant
Svarbiausia saugumas

 

Jūsų žmonės, furgonas ir kroviniai – visi nusipelno keliauti saugiai. Pažangios naujojo Vivaro Electric funkcijos padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir palengvina vairavimą, todėl Jūsų verslas veikia ne tik sklandžiau, bet ir saugiau.

Opel+ priedai ir dar daugiau
Sieniniai įkrovikliai ir dar daugiau

 

Opel supranta, kad elektros energija yra Jūsų naujojo Vivaro Electric varomoji jėga, o kartu ir Jūsų verslo sėkmė. Todėl Jūsų furgonas standartiškai komplektuojamas su įkrovimo kabeliu.

 

Atrinkome geriausius papildomus elektrinių automobilių priedus. Sužinokite, kokia įranga geriausiai tinka Jūsų darbui.


Sužinokite daugiau

Sieniniai įkrovikliai

Gaukite visą reikalingą informaciją apie sieninius įkroviklius ir įkrovimą namuose naudojantis mūsų el. mobilumo centru.

Įkrovimas ir elektra nuvažiuojamas atstumas

Galime suteikti dar daugiau informacijos apie įkrovimą ir nuvažiuojamą atstumą naudojantis mūsų el. mobilumo centru. Sužinokite dabar.

Finansavimas ir parama

Dauguma valstybių siūlo dideles paramas būsimiems elektromobilių pirkėjams. Turime visą Jums reikalingą informaciją.