Opel, Onstar, MyOnStar

KAIP TOLIAU NAUDOTIS „ONSTAR“ PASLAUGOMIS

Jei neužsisakysite, nebegalėsite naudotis visais „OnStar“1,2 teikiamais privalumais. Tačiau nesijaudinkite, naudojimąsi „OnStar“ paslaugomis³ pratęsti labai paprasta. Turite 2 pasirinkimus:

1 pasirinkimas: prisijunkite prie „OnStar“ portalo naudodami savo prisijungimo duomenis, eikite į „OnStar“ rinkiniai“ ir įsigykite „OnStar“ paslaugų rinkinį. Užsisakykite per „OnStar“ portalą dabar! Nuoroda į „OnStar“ portalą.


2 pasirinkimas
: automobilyje paspauskite mėlyną paslaugų mygtuką, kad susisiektumėte su „OnStar“ konsultantu. Jis padės jums užsisakyti „OnStar“ paslaugų pratęsimą.

Jei paslaugas norite užsisakyti mėnesiui, „OnStar“ kainuos 9,95 € per mėnesį (įskaitant PVM). Metams paslaugos siūlomos už labai palankią kainą – tik 99,50 € (įskaitant PVM) per metus⁴.

Opel, OnStar, MyOnStar, Infotainment

IŠNAUDOKITE VISAS SAVO RYŠĮ PALAIKANČIO AUTOMOBILIO GALIMYBES!

Ar jūsų automobilyje įrengta viena iš mūsų aukščiausios klasės informacijos ir pramogų sistemų? Išnaudokite visas automobilyje suteikiamas ryšio galimybes! Sužinokite daugiau apie tai, kaip lengvai išnaudoti visas inovatyvių funkcijų galimybes – spustelėdami toliau pateikiamą nuorodą peržiūrėkite informacinius vaizdo įrašus.

Ankstesnis
 • INSTRUKCIJOS – „NAVI 900 INTELLILINK“

 • INSTRUKCIJOS – „NAVI 900 INTELLILINK“

 • Opel, OnStar, MyOnStar, How To Videos

  INSTRUKCIJOS – „R 4.0 INTELLILINK“

Kitas

KAIP PRISIJUNGTI PRIE „ONSTAR“?


„OnStar“ mygtukai jūsų automobilyje


Programa išmaniesiems telefonams


Pakanka vieno skambučio

Close
Opel OnStar - Get The Smartphone App

Programa išmaniesiems telefonams

 

Jūsų kelionė prasideda mobiliajame telefone: atrakinkite automobilio duris ir patikrinkite tepalų keitimo laiką – dar net neįsėdę į automobilį! „myOpel“ „OnStar“ programėlė išmaniesiems telefonams padės jums, jei pamiršite, kur pastatėte savo „Opel“ automobilį – tiesiog nuotoliniu būdu įjunkite garsinį signalą ir pamirksėkite žibintais, kad jį surastumėte.

 

Naudodami „myOpel“ „OnStar“1 jūs galite:

 • Kreiptis į „OnStar“, kad ir kur būtumėte
 • Sužinoti svarbią informaciją apie automobilį, pvz., slėgį padangose.
 • Užrakinti arba atrakinti automobilio duris 2.
 • Internetu surasti savo automobilį.
 • Įjungti žibintus arba garsinį signalą, kad surastumėte automobilį.
 • Lengvai nusiųsti kelionės tikslą į integruotąją „Opel“ navigacijos sistemą3.
 • Jums užsiregistravus, bus sukurta Jūsų „myOpel“ paskyra, tuomet galėsite pasinaudoti visais „OnStar“4 paslaugų pranašumais.

Jei išmaniajame telefone norite naudotis „OnStar“, tiesiog atsisiųskite „myOpel“ programą iš „Google Play Store“. Jei naudojatės „iPhone“, „myOpel“ programą rasite „AppStore“.

1Norėdami naudotis „myOpel“ programėlės funkcijomis, jums reikia turėti aktyvią „OnStar“ paskyrą. Taip pat svarbu prisiminti, jog galimybė naudotis paslaugomis priklauso ir nuo mobiliojo tinklo bei GPS veikimo diapazono ir pasiekiamumo. Yra papildomų sąlygų. „OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, jos priklauso nuo mobiliojo tinklo veikimo diapazono ir pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos veikia ne visų modelių ar apdailos tipų automobiliuose ir ne visiems „OnStar“ rinkiniams. Yra papildomų sąlygų.

2 Durų užrakinimo ir atrakinimo funkcija nepasiekiama „Meriva“ automobiliuose. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

3 Kelionės tikslo atsisiuntimas neveikia ADAM, „Corsa“ modeliuose. Integruotasis „Opel“ navigacijos įrenginys ir žemėlapių duomenys yra būtina sąlyga norint naudotis šia paslauga.

4 Norėdami naudotis „myOpel“ programėlės funkcijomis, turite turėti aktyvią „OnStar“ prenumeratą.

Close
Opel OnStar - A direct call

Pakanka vieno skambučio

Automobilyje paspauskite mėlyną paslaugų mygtuką arba paskambinkite mums ir pasikalbėkite su „OnStar“ konsultantu.

„OnStar“ pasaugomis galima naudotis ištisą parą daugelyje Europos šalių, žinoma, jūsų pasirinkta kalba.¹

Siekiant kuo greičiau atsiliepti į jūsų skambutį, išskirtiniais atvejais gali pasitaikyti, kad pirmas jus aptarnaujantis konsultantas kalbės su jumis angliškai.

Close
Opel OnStar - The OnStar Buttons in your car

„OnStar“ mygtukai jūsų automobilyje

Vieno mygtuko paspaudimu: kad galėtumėte sklandžiai naudotis „OnStar“ paslaugomis, jūsų automobilyje įrengiami trys mygtukai. Tokiu būdu visada galėsite pasinaudoti mūsų paslaugomis, nebent paspausite juodą ir išnyksite.

Šie trys mygtukai prietaisų skydelyje yra jūsų tiesioginis kanalas su „OnStar“:

 

 • Mėlynas paslaugų mygtukas greitai jus sujungia su „OnStar“ konsultantu – taip galite pasinaudoti daugeliu „OnStar“ paslaugų.
 • Pavojaus ar nelaimės atveju paspauskite raudoną SOS mygtuką. Iškart būsite sujungti su „OnStar“ konsultantu, kuris skubiai suteiks pagalbą.
 • Jei paspausite juodą privatumo mygtuką ir palaikysite maždaug penkias sekundes, „OnStar“ nebegalės nustatyti jūsų automobilio buvimo vietos (išskyrus pavojingus atvejus, pvz., įvykus avarijai ar vagystei).
Close

¹ Jei pasibaigus bandomajam laikotarpiui neįsigysite „OnStar“ prenumeratos, nebegalėsite naudotis „OnStar“ paslaugomis ir „OnStar“ funkcijomis „myOpel“ programoje. Net ir be aktyvios „OnStar“ prenumeratos dar 4 metus kas mėnesį gausite automobilio diagnostikos el. laiškus (jei jų neatsisakysite).
² „OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos variantų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.
³ Jei jūsų automobiliui galioja „Opel“ pagalbos kelyje paslauga ir politikos sąlygos, „OnStar“ pagalbą kelyje gali suteikti nemokamai. Jei jūsų automobiliui nebegalioja ar negalėjo būti suteikta teisė į „Opel“ pagalbą kelyje, pagalbos tarnybų paslaugos jums gali būti mokamos.
⁵ Nurodytos kainos atitinka šiandien galiojančias kainas, todėl ateityje gali keistis.