Skip To Content
Apžvalga

Combo Life

Combo Life

 
 

Naujasis Combo modelis buvo sukurtas atsižvelgiant į visus Jūsų poreikius: jis suteikia erdvę ir komfortą iki septyniems keleiviams, kartu įdiegiant praktiškas ir inovatyvias saugumo funkcijas. Be to, šis naujausias modelis išsiskiria pažangia be išmetamųjų teršalų e-technologija ir 100 % elektrine variklio sistema, kuri leidžia viena įkrova nuvažiuoti iki 343 km. Dabar galite mėgautis šeimos gyvenimu, nedarant jokių kompromisų. 

 


Sukurta šiuolaikiniam gyvenimui
Judrus, erdvus, universalus ir puikiai organizuotas

Protingas, erdvus ir universalus 
Atraskite naujojo „Combo“ interjerą 

Universalumas
Maksimaliai padidinkite savo galimybes
Atraskite naujas vietas dėka naujojo Combo universalumo. Dėl protingo dizaino, užtikrinančio praktiškumą, erdvumą ir lankstumą, jis puikiai papildo jūsų šiuolaikišką aktyvų gyvenimo būdą.
Saugumo ir vairavimą palengvinančios sistemos
Technologijos, kurios apsaugo
Naujasis Combo yra pilnas inovatyvių funkcijų, kurios skirtos palengvinti vairavimą ir užtikrinti jūsų bei aplinkinių saugumą. Jame įmontuoti geriausi klasėje „IntelliLux® Matrix LED“ žibintai užtikrina puikią matomumą ir automatiškai prisitaiko, kad neakintų priešpriešinio eismo vairuotojų. Su 14 atskirų LED segmentų ir nauju dizainu, „IntelliLux®“ suteikia pasitikėjimą visomis sąlygomis!
Ryšys
Žinokite, kur važiuojate
Geriausios ryšio technologijos jums ir jūsų keleiviams.  Šalia naujojo Combo pramogų ir navigacijos sistemos, yra ir OpelConnect, leidžiantis greitai ir be streso pasiekti tikslą!